-2%
Náš TOP
Často prohlížené
BUKI Mikroskop MS907B s 30ti experimenty

BUKI Mikroskop MS907B s 30ti experimenty

6-8 let, Značka:
929 
Doporučená cena: 949 
Stručný popis:
Mikroskop BUKI MS907B má kvalitní konstrukci se spodním LED osvětlením pozorovaného vzorku. Sada obsahuje mnoho příslušenství a 30 popsaných experimentů. Mikroskop je vhodný pro malé badatele a vědátory. Kovová konstrukce těla mikroskopu i základny zaručuje stabilní...
Cena v IQ bodech: 929
MS907B
Skladem
+

Mikroskop BUKI MS907B má kvalitní konstrukci se spodním LED osvětlením pozorovaného vzorku. Sada obsahuje mnoho příslušenství a 30 popsaných experimentů. Mikroskop je vhodný pro malé badatele a vědátory.
Kovová konstrukce těla mikroskopu i základny zaručuje stabilní pozorování a dlouhou životnost.
Zvětšení 200x 600x a 1200x.

Mnoho předpřipravených preparátů pro okamžité zkoumání a volná podložní sklíčka. Další potřebné a důležité příslušenství pro biologické a jiné pokusy jako Petriho miska, mikrokráječ, pinzeta a další.

Zkoumat můžete mnoho věcí, např. detailní struktury hmyzu, listů či květů rostlin, drobných nerostů a mnoho dalšího.

Obsah sady:
Mikroskop
1 karta se 4mi vzorky srsti zvířat
3 podložní sklíčka s 9ti vzorky
12 prázdných podložních sklíček
1 Petriho miska
1 mikro kráječ
1 jehla
1 skalpel
1 pinzeta
3 malé zkumavky
2 větší zkumavky
12 krytů podložních sklíček a 12 štítků

Vhodné pro děti od 8 let s dohledem dospělé osoby. Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé dílky a hrozí udušení.

Upozornění: Mikroskopy v této cenové kategorii nejsou kvalitativně srovnatelné s laboratorními nebo školními přístroji. Většina mikroskopů v této cenové relaci má parametry odpovídající domácímu, amatérskému použití. Proto je nutné brát na zřetel, že díky použití levnějších optických prvků a technických řešení se může v obraze projevovat tzv. "chromatická aberace". Což je určitá míra zkreslení obrazu, obzvláště u velmi vysokých zvětšení (200x a více). Toto zkreslení lze minimalizovat použitím kvalitního preparátu a správného osvětlení. Chromatickou aberaci však nelze považovat za vadu mikroskopu, ale vlastnost vycházející z možností použitých materiálů. Pokud máte specifické nároky na technickou a zobrazovací kvalitu mikroskopu, tak se s námi před nákupem neváhejte poradit (info@iqhracky.cz).

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
BUKI
EAN:
0605566121284