-5%
Poslední kusy
Náš TOP
Často prohlížené
BUKI Mikroskop MR600 s 50ti experimenty

BUKI Mikroskop MR600 s 50ti experimenty

9-12 let, Značka:
1.799 
Doporučená cena: 1.899 
Stručný popis:
Mikroskop BUKI MR600 má kvalitní konstrukci i optiku s LED osvětlením pro vysokou kvalitu obrazu. Sada obsahuje mnoho příslušenství a 50 popsaných pozorovacích experimentů. Mikroskop je vhodný pro malé badatele a vědátory. Robustní kovová konstrukce těla mikroskopu i...
Cena v IQ bodech: 1799
MR600
Skladem
+

Mikroskop BUKI MR600 má kvalitní konstrukci i optiku s LED osvětlením pro vysokou kvalitu obrazu. Sada obsahuje mnoho příslušenství a 50 popsaných pozorovacích experimentů. Mikroskop je vhodný pro malé badatele a vědátory.
Robustní kovová konstrukce těla mikroskopu i základny zaručuje stabilní pozorování a dlouhou životnost.
Zvětšení 4x až 1000x a 2 druhy světla.

Mnoho předpřipravených preparátů pro okamžité zkoumání a volná podložní sklíčka. Sada obsahuje další potřebné a důležité příslušenství pro různé biologické pokusy jako Petriho miska, mikrokráječ, pinzeta a další.

Zkoumat můžete mnoho věcí, např. detailní struktury hmyzu, listů či květů rostlin, drobných nerostů a mnoho dalšího.

Obsah sady:
Mikroskop
Okuláry s 10× a 25× zvětšením (celkové žvětšení až 1000x)
6 podložních sklíček se vzorky 
12 prázdných podložních sklíček 
1 Petriho miska
1 mikro kráječ
1 jehla
1 skalpel
1 pinzeta
1 špachtle
1 míchací tyčinka
4 malé lahvičky
12 krytů podložních sklíček a 12 štítků 
Červené barvivo

Vhodné pro děti od 8 let s dohledem dospělé osoby. Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé dílky a hrozí udušení.

Upozornění: Mikroskopy v této cenové kategorii nejsou kvalitativně srovnatelné s laboratorními nebo školními přístroji. Většina mikroskopů v této cenové relaci má parametry odpovídající domácímu, amatérskému použití. Proto je nutné brát na zřetel, že díky použití levnějších optických prvků a technických řešení se může v obraze projevovat tzv. "chromatická aberace". Což je určitá míra zkreslení obrazu, obzvláště u velmi vysokých zvětšení (200x a více). Toto zkreslení lze minimalizovat použitím kvalitního preparátu a správného osvětlení. Chromatickou aberaci však nelze považovat za vadu mikroskopu, ale vlastnost vycházející z možností použitých materiálů. Pokud máte specifické nároky na technickou a zobrazovací kvalitu mikroskopu, tak se s námi před nákupem neváhejte poradit (info@iqhracky.cz).

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
9-12 let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802101208