MaDe Robot MARK na ovládání

3-5 let, Značka: MaDe
779 
Doporučená cena: 899 
Stručný popis:
Robot Mark na ovládání. Naprogramuj si svého robota přesně podle sebe můžeš použít až padesát akcí, které Mark splní přesně podle tvého zadání. Marka je možné ovládat nejenom přiloženým IR dálkovým ovladačem, ale stejně tak dobře reaguje i na pohyby tvé ruky! Vyzkoušej si, která varianta...
Cena v IQ bodech: 779
15704
Skladem
+

Robot Mark na ovládání. Naprogramuj si svého robota přesně podle sebe můžeš použít až padesát akcí, které Mark splní přesně podle tvého zadání. Marka je možné ovládat nejenom přiloženým IR dálkovým ovladačem, ale stejně tak dobře reaguje i na pohyby tvé ruky! Vyzkoušej si, která varianta ovládání je pro tebe lepší a hlavně zábavnější? Mark dokáže ukázat 20 výrazů ve své tváři za doprovodu robotických zvuků. Výraz tváře krásně zobrazují LED diody. Můžeš měnit jeho nálady pomocí tlačítka na přiloženém dálkovém ovladači. Nálada: Stiskněte tlačítko s obrázkem „základní nálady“ a robot změní výraz svého obličeje a bude vydávat robotický zvuk. Opětovným stiskem tlačítka se bude nálada postupně měnit: Mark bude šťastný, smutný, rozzlobený, překvapený. Každým dalším stisknutím tlačítka s obrázkem „rozšířené nálady“ na ovladači bude Mark měnit výraz svého obličeje náhodně a bude u toho vydávat robotické zvuky. Tvůj robot s tebou bude mluvit robotickým jazykem, jinak to ani neumí. Velice snadno si můžeš nastavit na ovladači jeho hlasitost, aby ti neuniklo nic z toho co bude říkat. Nezapomeň, že budeš muset svého robotického kamaráda občas nabít, aby fungoval tak jak chceš. K jeho nabíjení je přiložen USB kabel.

Rozměry Marka jsou 14 x 9 x 27,5 cm.

Klíčové funkce robota:
- Chůze dopředu, vpravo, vlevo, dozadu.
- Jízda dopředu, vpravo, vlevo, dozadu.
- Volba rychlost pohybu.
- Volba nálady.
- Volba hlasitosti.
- Ovládání pohybem ruky.
- Robotický tanec.
- Programování.
- Demo sekvence.
- Režim robotické řeči.

Technické parametry:
Rozměry: výška Marka je 27,5 cm.
Rozměry českého boxu: 31,5 x 25,5 x 12,5 cm.
Napájení Ovladač: 2 x AA baterie nejsou součástí balení.
Robot: 1 x pack 3,7 V Li-Po 600 mAh je součástí balení.
Napájení vestavěných baterií přes USB kabel.
Funkce: 20 výrazů tváře a zvuků, až 50 akcí, programování, oči z LED světel, ovládání gesty, 2 režimy pohybu: chůze, jízda, nabíjení přes USB.

Materiál: plast.

Balení obsahuje: robota, dálkový ovladač, manuál a USB kabel pro dobíjení.

Hračka je vhodná pro holky i kluky.

Doporučený věk: 5+

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
MaDe
EAN:
8590756157049