-3%

GlowStars Glow Okenní umění

6-8 let, Značka:
579 
Doporučená cena: 599 
Stručný popis:
Vyrobte si sloupnutelné svítící okenní dekorace ve více než 60 vzorech.  Vyberte si design nebo si vytvořte vlastní.  Stačí zkopírovat obrys linkovou barvou a vybarvit svítící barvou.  Po zaschnutí jednoduše sloupněte a vystavte na jakýkoli skleněný povrch – okna, zrcadla,...
Cena v IQ bodech: 579
B8506
Skladem
+

Vyrobte si sloupnutelné svítící okenní dekorace ve více než 60 vzorech. Vyberte si design nebo si vytvořte vlastní. Stačí zkopírovat obrys linkovou barvou a vybarvit svítící barvou. Po zaschnutí jednoduše sloupněte a vystavte na jakýkoli skleněný povrch – okna, zrcadla, hladké dlaždičky a další. Obsahuje také dvě krásné sluneční dekorace se stojany nebo zavěšením na okno.

V balení obdržíte dvě 59ml linerové barvy v černé a stříbrné barvě, 5 x 59ml barvy svítící ve tmě v jasných barvách, 10 vzorových archů s více než 60 vzory, čtyři archy separačního papíru a dvě sluneční dekorace se stojánkem.

Poznámka: Noste staré oblečení nebo zástěru a chraňte povrchy. Pokud se barva dostane na oblečení nebo povrchy, ihned ji vyperte, protože suchou barvu nelze odstranit. Před přidáním vašeho umění očistěte skleněný povrch. Není pro venkovní použití. Používejte pod dohledem dospělé osoby.

Vhodné pro děti od 6ti let

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
GlowStars
EAN:
5060122734905