Betexa PEXETRIO Záchranáři

3-5 let, Značka:
179 
Doporučená cena: 219 
Stručný popis:
Pexetrio ZÁCHRANÁŘI je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte pojmenovat různé záchranářské profese, rozeznat jejich typické oděvy, techniku a nástroje, které pracovníci používají. Hra obsahuje hrací kartičky vyrobené z kvalitního kartonu, s velikostí 57 x 57 1,6 mm, hrací arch pro...
Cena v IQ bodech: 179
8830
Skladem
+

Pexetrio ZÁCHRANÁŘI je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte pojmenovat různé záchranářské profese, rozeznat jejich typické oděvy, techniku a nástroje, které pracovníci používají.

Hra obsahuje hrací kartičky vyrobené z kvalitního kartonu, s velikostí 57 x 57 1,6 mm, hrací arch pro doplňkovou hru LOTO-TRIO a mini encyklopedií s návodem na všechny herní metody.

Obsahuje návod: CZ/SK
Počet hráčů: 1-5
Počet hracích karet: 36
Věk: 3+

Hra je vyrobena v ČR

Co je vlastně hra Pexetrio? 
Klasické pexeso = hledáme DVĚ stejné kartičky. Hra tri-xeso = hledáme TŘI stejné kartičky. Hra PEXETRIO = hledáme TŘI kartičky, které patří k sobě, tzn., že tvoří trojici souvisejících obrázků (například jeden zvířecí druh, jedno lidské povolání, jeden stát atp.). Každá trojice má svůj společný kontrolní znak – piktogram. Ten na první pohled určuje jejich náležitost k příslušné trojici.
Hra Pexetrio obsahuje 3 základní herní úrovně (obtížnosti). Nejjednodušší verzi mohou hrát děti od 3 let!
Vynikající didaktická pomůcka pro malé i velké.

Vyzkoušejte si online verzi zdarma zde.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
Betexa
EAN:
8590632088306