-11%
Poslední kusy
Teifoc 502 Školní sada 320 dílků

Teifoc 502 Školní sada 320 dílků

6-8 let, Značka:
1.599 
Doporučená cena: 1.799 
Stručný popis:
Ideální pro školy a zájmové kroužky. Robustní a praktický PVC box.   Teifoc je kreativní stavebnice. Je to především hračka, ale své uplatnění najde i v dalších sférách designu jako je například květinová a zahradní aranžmá, modelářství, projekty staveb atd. Stavebnice Teifoc je...
Cena v IQ bodech: 1599
48003564
Skladem
+

Ideální pro školy a zájmové kroužky. Robustní a praktický PVC box. Teifoc je kreativní stavebnice. Je to především hračka, ale své uplatnění najde i v dalších sférách designu jako je například květinová a zahradní aranžmá, modelářství, projekty staveb atd.

Stavebnice Teifoc je jedinečný systém sestavování a hraní, který využívá skutečné opakovaně použitelné cihly k vytvoření zábavných a propracovaných staveb a výtvorů. Cihly jsou vyrobeny z pálené hlíny a jsou zcela bezpečné pro dětskou zábavu. Každá sada Teifoc obsahuje jeden nebo více stavebních plánů, ale můžete se nechat inspirovat svou fantazií. Malta je směs písku a kukuřice. Chcete-li vytvořit nový model, jednoduše namočte stávající stavbu do vody, vysušte cihly a můžete znovu stavět. Je to velmi snadné.

Stavebnice obsahuje : plány, maltu, cihličky, hladítka, misky a další příslušenství

Vhodné pro děti od 6 let

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Teifoc
EAN:
8594877035644