-5%
Novinka
SpaceRail Kuličkodráha Level 3 Glow 233-3G

SpaceRail Kuličkodráha Level 3 Glow 233-3G

13-99 let, Značka: Ostatní
569 
Doporučená cena: 599 
Stručný popis:
SpaceRail je stavebnice, která chytne a nepustí. SpaceRail je zcela jedinečná a konstrukčně dokonalá stavebnice skrývající neuvěřitelné možnosti zábavy. Stanete se konstruktérem, který bude mít za úkol postavit propracovaný systém drah, kde k dispozici budete mít několik metrů drah, ve kterých...
Cena v IQ bodech: 569
03712
Skladem
+

SpaceRail je stavebnice, která chytne a nepustí. SpaceRail je zcela jedinečná a konstrukčně dokonalá stavebnice skrývající neuvěřitelné možnosti zábavy. Stanete se konstruktérem, který bude mít za úkol postavit propracovaný systém drah, kde k dispozici budete mít několik metrů drah, ve kterých budou svištět kuličky. Při stavění využijete poznatky z mechaniky, fyziky, konstrukcí, budete rozvíjet jemnou motoriku rukou. Úžasná zábava pro celou rodinu, která neomrzí, Spacerail vás zabaví na celé týdny, měsíce. Skvělá podívaná, která se jen tak nevidí, současně může být na drahách 3 i více kuliček. Dráha ve tmě svítí efektivní zlenenou barvou!

Součástí stavebnice je automatický výtah, který vyvážející kuličky do jejich původní pozice.

Jedinečná a konstrukčně dokonalá stavebnice skrývající neuvěřitelné možnosti. Úžasná zábava pro celou rodinu, celkem 10 metrů dráhy je fantastický dárek pro vaše příbuzné, kamarády nebo známé.

Obtížnost střední (Level 3), celkem 299 dílků
Délka 13500 mm
Počet kuliček 3
Materiál Plast
Obrázkový návod

Vhodné pro děti od 15 let

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
13-99 let
Značka:
Ostatní
EAN:
8590756037129