Platební metody

Na našem eshopu můžete platit několika způsoby:

Standardní dobírka - úhrada zboží při převzetí od dopravce (PPL, Česká pošta. Uloženka). V případě doručení službou PPL a Uloženka je možná úhrada platební kartou!

Platba předem na účet - bezhotovostní platba formou převodu z bankovního účtu klienta na účet eshopu. Nevýhoda této platební metody je 1 - 2 denní čekání na připsání platby na účet eshopu.

Platba platební kartou - je v dnešní době jeden z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů úhrady zboží a služeb na internetu a jedinou podmínkou je mít kartu s povolenými internetovými transakcemi a s dostatečným objemem financí na účtu. 

Platební systém PayU - je tzv. agregátorem online plateb a na českém trhu a našem eshopu je využíván již mnoho let. Umožňuje platby kartami VISA, Maestro a Master Card, dále systémem MOBITO a pro ty kdo stále nechtějí nebo nemohou využít platbu kartou jsou zde k dispozici i tzv. rychlé bankovní převody. Majitelé účtu u ČS, KB, RB, Moneta, Fio nebo Sberbank mají možnost využít rychlého převodu a okamžitého připsání platby na účet eshopu.

Platební systém PayPal - pro majitele účtu online banky PayPal. Celosvětově oblíbená platebí metoda.

Platby tzv. na fakturu se splatností neakceptujeme

Naše bankovní spojení, Fio banka a.s.

Účet pro platby z ČR v měně Kč:
2800149996 / 2010

Účet pro platby v měně EUR: 
IBAN: CZ1120100000002100149995
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Variabilní symbol platby = číslo objednávky

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat

Hodnocení zákazníků