-13%

Dočasný sprej na vlasy 125ml - Barevný třpytivý

13-99 let, Značka: Ostatní
129 
Doporučená cena: 149 
Stručný popis:
Okamžitě dodejte svým vlasům zářivé barvy s naším sprejem Rebellious Temporary Color Hair Spray. Tento sprej na vlasy s nízkým nasazením je ideální pro změnu barvy vlasů pro každou událost! Sprej pro snadné vymývání bude z vašich vlasů odstraněn již po 1 umytí! Získejte bez...
Cena v IQ bodech: 129
AN7120
Skladem
+

Okamžitě dodejte svým vlasům zářivé barvy s naším sprejem Rebellious Temporary Color Hair Spray.

Tento sprej na vlasy s nízkým nasazením je ideální pro změnu barvy vlasů pro každou událost! Sprej pro snadné vymývání bude z vašich vlasů odstraněn již po 1 umytí!

Získejte bez námahy živé barvy s naším snadno použitelným aplikátorem spreje na vlasy. Jednoduše si nastříkejte barvu na vlasy.

Naše rychleschnoucí složení nezanechá žádné lepkavé zbytky a poskytne vám bezchybný, profesionální vzhled.

Sprej na vlasy Rebellious Temporary Color je skvělý pro všechny typy vlasů, avšak tón barvy se bude měnit v závislosti na vaší barevné bázi. Abyste se ujistili, že získáte požadovanou barvu, doporučujeme provést test pramenů. Můžete také vyzkoušet vrstvení barvy s krátkými dávkami pro intenzivnější barvu bez ohledu na typ vašich vlasů!

Naše barvy se vyrábí v Lake District ve Velké Británii a je veganská a bez krutosti. Tento etický étos poskytuje aplikaci bez viny, takže se můžete cítit tak dobře, jak vypadáte!

Tyto spreje byly vytvořeny s ohledem na festivalovou sezónu a jsou ideální na párty a maškarní šaty. Doporučujeme kombinovat náš barevný sprej s našimi holografickými třpytivými gely pro oslnivý festivalový vzhled.

Vyhovuje EU a FDA.

Tento produkt není hračka a manipulace s ním je možná jen pod dohledem dospělé osoby.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
13-99 let
Značka:
Ostatní
EAN:
5060467408707