Albi ZOOM

9-12 let, Značka:
749 
Doporučená cena: 899 
Stručný popis:
Poznejte svět zblízka. Zajímáte se o svět kolem sebe? Toužíte jej poznat ze všech možných úhlů? Pak je ZOOM právě pro vás. ZOOM je kvízová hra nové generace, se kterou proletíte celý svět, prověříte si své znalosti, odhad a zároveň potěšíte i svůj zrak.  Hra vznikla ve spolupráci...
Cena v IQ bodech: 749
PZN
Skladem
+

Poznejte svět zblízka.

Zajímáte se o svět kolem sebe? Toužíte jej poznat ze všech možných úhlů? Pak je ZOOM právě pro vás.

ZOOM je kvízová hra nové generace, se kterou proletíte celý svět, prověříte si své znalosti, odhad a zároveň potěšíte i svůj zrak. Hra vznikla ve spolupráci se zkušeným týmem dokumentární televizní stanice Prima Zoom.

S každou z karet v ZOOMu se můžete vypravit na jiné místo a odkrýt jiná tajemství lidského poznání – ať už jde o krásy přírody, neuvěřitelné divy vědy a techniky, dávnou historii, nebo fascinující místa na celé planetě i mimo ni.

V ZOOMu se nikdo nenudí, nikdo na nic nečeká. Ať už vás daná karta zavede kamkoli, vždy jsou všichni ve hře a musí zvládnout tři typy úkolů k zadanému tématu – budete poznávat dle fotografií, odpovídat na kvízové otázky a tipovat nejrůznější záludné údaje. A že se navíc dozvíte spoustu zajímavostí? To už je jen příjemný bonus!

Obsah hry Zoom: 160 obroustranných karet, přesýpací hodiny, bodovací bloček, 6 tužek, 6 zvětšovacích lup.

Vhodné pro děti od 12 let
Doba hry cca 30min.
Pro 1-6 hráčů. 

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
9-12 let
Značka:
Albi
EAN:
8590228040060