Harry Potter - Bradavice Škola čar a kouzel

6-8 let, Značka:
369 
Doporučená cena: 399 
Stručný popis:
Studujte kouzelnické předměty na všech čtyřech kolejích Bradavic a bojujte o kartičky s Obracečem času. Ty mohou rozhodnout, který hráč se stane nejúspěšnějším studentem. Zábavná rodinná hra pro malé i velké, hra pro čaroděje i pro mudly. Cílem hry je sestavit řadu kartiček, tvořenou...
Cena v IQ bodech: 369
5511
Skladem
+

Studujte kouzelnické předměty na všech čtyřech kolejích Bradavic a bojujte o kartičky s Obracečem času. Ty mohou rozhodnout, který hráč se stane nejúspěšnějším studentem. Zábavná rodinná hra pro malé i velké, hra pro čaroděje i pro mudly.

Cílem hry je sestavit řadu kartiček, tvořenou předměty z kouzelnické školy v Bradavicích a zakončenou závěrečnou zkouškou – kartičkou se znakem Bradavic. První kartička určuje, ve které ze čtyř bradavických kolejí budete studovat. Kartičky Obraceče času (fungují jako žolík) pomáhají nejvíc těm hráčům, kteří dokážou vývoj hry sledovat nejen ve své řadě, ale i u soupeřů. Hru s jednoduchými pravidly a mnoha herními variantami si zahrají s chutí čarodějové i mudlové všech věkových kategorií.

Specifikace: věk 6-99, 2-4 hráči, 25-40 minut, obsahuje 56 hracích kartiček, návod a informace o jednotlivých předmětech kouzelnické školy česky a slovensky. Vyrobeno v ČR.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Betexa
EAN:
8590632055117