EscWelt Dřevěný hlavolam Quest Tower

13-99 let, Značka:
1.049 
Doporučená cena: 1.199 
Stručný popis:
QUEST TOWER - HLAVOLAM PRO POKROČILÉ Quest Tower je interaktivní hlavolam zahrnující různé hádanky, které je třeba vyřešit jeden po druhém, aby se věž otevřela. Jinými slovy - jde o únikovou místnost v dlaních vašich rukou! Žádná hádanka není náhodná - k vyřešení je třeba...
Cena v IQ bodech: 1049
EWQT
Skladem
+

QUEST TOWER - HLAVOLAM PRO POKROČILÉ

Quest Tower je interaktivní hlavolam zahrnující různé hádanky, které je třeba vyřešit jeden po druhém, aby se věž otevřela. Jinými slovy - jde o únikovou místnost v dlaních vašich rukou! Žádná hádanka není náhodná - k vyřešení je třeba vaše logické rozhodovací schopnosti. Nesmí být použity žádné vnější pomůcky - pouze věž, vaše ruce a vaše mysl!

Otevřete věž a objevte tajemství, které leží spící uvnitř. Chytrou kombinací a posunutím různých mechanismů se pomalu přiblížíte k řešení. Jelikož se skládačky skládají ze symbolů a čísel, můžete věž vyřešit v jakémkoli jazyce! Hádanky mohou být náročné, a proto si je začátečníci mohou přát vyřešit s pomocí přátel nebo rodiny.

Zapomeňte na balicí papír a mašli a udělejte z rozbalování skutečný zážitek: Quest Tower není jen dárek, ale také jedinečné dárkové balení. Uvnitř je skrytá komora. Po uvolnění můžete svůj dárek vložit do této komory a poté jej znovu sestavit.

- Všestranné hádanky pro 30-60 minut zábavy
- Hlavolam lze po rozluštění uvézt do původního stavu
- Celkové rozměry hlavolamu 13 x 13 x 15,5 cm (š x h x v)
- Vnitřní komora má rozměry cca 5,5 x 5,5 x 6 cm a nabízí dostatek prostoru pro ukrytí dárku
- 8 různých hádanek k rozluštění
- Obtížnost: těžká
- Pokyny v českém jazyce
- Exkluzivní přístup k užitečným tipům prostřednictvím poskytnutého QR kódu

Vhodné pro děti od 14 let.

Cena za 1ks

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
13-99 let
Značka:
Escape Welt
EAN:
0038657354788