BUKI Střílející ruka

6-8 let, Značka:
879 
Doporučená cena: 949 
Stručný popis:
Střílející ruka je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Střílející mechanická ruka je jedinečná svou konstrukcí i možnostmi a skládá se ze 139ti součástek. Sestavení zvládnou kluci i holky s příslušnou mírou zručnosti a...
Cena v IQ bodech: 879
7080
Skladem
+

Střílející ruka je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Střílející mechanická ruka je jedinečná svou konstrukcí i možnostmi a skládá se ze 139ti součástek. Sestavení zvládnou kluci i holky s příslušnou mírou zručnosti a trpělivosti. Stavebnice je bez lepení a vše co potřebuješ je součástí sady. Stavebnice využívá tlaku vzduchu k vytvoření hybné síly předané pěnovým šipkám.

Střílející mechanická ruka umožňuje použití pro levo i pravo ruké děti, lze regulovat upěvnění podle velikosti ruky a disponuje rozličnými prvky nastavení střelby.

Použití je velmi snadné, kolečkem nastavíte směr šipek, pohybem ruky vysunete hlavňovou základnu a každým stiskem spouště vystřelíte jeden náboj.

Součástí je 6 šipek včetně držáku (3 v hlavních a 3 v záložním držáku)

Sestavení vyžaduje cca 2-3 hodiny a odpovídající manuální zručnost, případně drobnou pomoc (dohled) dospěláka.

Velikost střílející ruky je cca 27cm

Obrázkový návod s českým překladem.

Nevyžaduje žádné baterie

Vhodné pro děti od 8 let

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802105060