BUKI Mikroskopická chemie 30 pokusů

6-8 let, Značka:
849 
Doporučená cena: 899 
Stručný popis:
Mikroskopická chemická laboratoř BUKI je experimentální sada pro malé vědátory. Oproti běžným chemickým laboratořím je tato sada zaměřená na sledování chemických reakcí pomocí zvětšovacích skel a nástrojů. Sada obsahuje osvětlenou stanici s lupou na kloubovém rameni (5x), velkou lupu (3x) a...
Cena v IQ bodech: 849
8367
Skladem
+

Mikroskopická chemická laboratoř BUKI je experimentální sada pro malé vědátory. Oproti běžným chemickým laboratořím je tato sada zaměřená na sledování chemických reakcí pomocí zvětšovacích skel a nástrojů. Sada obsahuje osvětlenou stanici s lupou na kloubovém rameni (5x), velkou lupu (3x) a zvětšovací brýle (1,5x). Sada obsahuje podrobný obrázkový návod s českým překladem na 30 chemických pokusů. K realizaci některých pokusů budete potřebovat navíc předměty a kuchyňské ingredience, které se běžně nacházejí v každé domácnosti. 

Díky této fantastické laboratoři s vybavením a příslušenstvím se děti mohou blíže seznámit se světem kolem sebe. Sada obsahuje přírodní nebo syntetické ingredience, ktere nejsou přímo nebezpečné, ale při provádění pokusů se doporučuje dohled a asistence dospělé osoby. 

Experimenty zahrnují např.:
- seznámení se základními postupy
- výrobu roztoků a barviv
- instantní krystaly
- barevný sníh
- barevný ohňostroj
- koktejl hustoty
- magický inkoust
- bublina v bublině
a mnohem, mnohem více ...

OBSAH SADY:
18 druhů příslušenství

7 druhů chemikálií a přísad
3 velikosti lup

Originální obrázkový návod s českým překladem

Při použití se doporučuje dohled rodiče nebo dospělé osoby a dodržování zásad bezpečnosti popsaných v návodu.

Vhodné pro děti od 8 let

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802104216