-20%
Často prohlížené
Fisher Price Učíme se říkanky CZ FRC71

Fisher Price Učíme se říkanky CZ FRC71

1-2 roky, Značka:
519 
Doporučená cena: 649 
Stručný popis:
Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s hudební knížkou Učíme se říkanky z řady Směj se a Poznávej! Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky pejska a jeho sestřičky. Zatímco vy s vaším malým tanečníkem dobýváte parket v rytmu...
Cena v IQ bodech: 519
621761
Skladem
+

Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s hudební knížkou Učíme se říkanky z řady Směj se a Poznávej! Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky pejska a jeho sestřičky. Zatímco vy s vaším malým tanečníkem dobýváte parket v rytmu skvělé hudby, on se zároveň učí písmenka, počítání, učí se první slůvka, čísla, tvary a další důležité věci. Když děti stisknou svítící tlačítka ABC a 123, uslyší písmena a čísla odpovídající příslušné stránce. Díky tomu si čtení zamilují! Stisknutím svítícího tlačítka „Tvary a barvy“ děti spustí krátké věty, které jim pomůžou naučit se všechny různé barvy a tvary. Stránky, které se snadno otáčejí, pomůžou dětem rozvíjet jemnou motoriku.

Funkce
• V knížce vystupují známé a oblíbené postavy z řady hraček Směj se a Poznávej
• Učí počítání, první slůvka, písmenka, čísla, tvary a mnohé další!
• 3 podsvětlená tlačítka pro písmenka, čísla a tvary
• Stránky, které se snadno otáčejí, pomáhají rozvíjet jemnou motoriku
• Držadlo usnadňuje přenášení
• Baterie jsou součástí hračky
• Říkadla jsou v českém jazyce textem i zvukem! Vzhledem k nedostatku obrázků s českou verzí produktu se nelekněte těch v angličtině :-) 

Vhodné pro děti 6-36měs.

Vhodné pro:
pro nejmenší
Věk dítěte:
1-2 roky
Značka:
Fisher Price
EAN:
887961621761