Discovery Basics EK50 Sada pro průzkumníka

6-8 let, Značka:
469 
Doporučená cena: 499 
Stručný popis:
Televizní kanál Discovery Channel informuje, baví a inspiruje své diváky na celé zeměkouli o světě kolem nás v celé své kráse, úžasu a rozmanitosti. Společnost Discovery nabízí milionům lidí příležitost objevovat a uspokojovat svou zvědavost a nabízí působivou kombinaci příběhů napříč...
Cena v IQ bodech: 469
79662
Skladem
+

Televizní kanál Discovery Channel informuje, baví a inspiruje své diváky na celé zeměkouli o světě kolem nás v celé své kráse, úžasu a rozmanitosti. Společnost Discovery nabízí milionům lidí příležitost objevovat a uspokojovat svou zvědavost a nabízí působivou kombinaci příběhů napříč jednotlivými žánry, včetně světa vědy a techniky, badatelských průzkumů, dobrodružných výprav, pohledů do historie a detailních pohledů do zákulisí na lidi, místa a organizace, které utvářejí a sdílejí svět, ve kterém žijeme.

S hrdostí vám představujeme řadu optických výrobků Discovery, kterou vyrábí společnost Levenhuk a podporuje společnost Discovery.


Sada pro průzkumníka Levenhuk Discovery Basics EK50 obsahuje předměty, které jsou užitečné na výletě při kempování. Je to nezbytná výbava při výletu do přírody pro rychlou orientaci v lese, prozkoumávání blízkého okolí a pro vyslání signálu v případě nouze. Všechny předměty jsou uloženy v pohodlném batohu.

Hlavním prvkem, který je součástí sady, je samozřejmě binokulární dalekohled. Jedná se o plnohodnotný optický přístroj postavený na střechových hranolech s nastavitelnou mezipupilární vzdáleností a centrálním zaostřováním. Je to skvělý přístroj pro poznávání světa kolem nás. Navíc se pohodlně drží v rukou a poskytuje ostrý a jasný obraz s vysokým kontrastem.

Neméně důležité součásti sady: kapalinový kompas se střelkou směřující k severu, multifunkční píšťalka „3 v 1“ (píšťalka, kompas a teploměr v jednom zařízení) a dynamo LED svítilna.

Kompas se vám bude hodit pro hledání správného směru a určování světových stran. Kompas má štěrbinu zaměřovače, zaměřovací drát a skládací design. Píšťalka je určena k vysílání signálů a měření teploty vzduchu. Na píšťalce je umístěn také malý kompas. Dynamo LED svítilna je osvětlovací zařízení, které funguje bez baterií. Žárovka je napájena pomocí páčky, kterou je třeba stisknout. Jedná se o mimořádně praktický nástroj pro použití v terénu, protože tato svítilna nevyžaduje dobíjení ani výměnu baterií.

Klíčové vlastnosti:

  • Výzkumná a orientační sada
  • Nezbytná výbava pro cestovatele a turisty
  • Součástí sady je batoh pro skladování a přepravu
  • Baleno v barevné značkové krabici

Obsah sady:

  • Binokulární dalekohled
  • Kompas
  • Píšťalka „3 v 1“
  • Dynamo LED svítilna
  • Batoh
  • Uživatelská příručka a záruční list
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Levenhuk
EAN:
5905555015675