-17%

Pokémon TCG: Sword and Shield - Lost Origin Premium Check Lane Blister

6-8 let, Značka:
189 
Doporučená cena: 229 
Stručný popis:
Booster je doplňkový balíček obsahuje 10 karet k vylepšení hry Pokémon, vývojovou linii Pokemona a blištivou minci. V boostru nechybí ani kód pro online hru. Balení obsahuje: 1x Booster sady Pokémon Sword and Shield - Lost Origin (každý obsahuje 10 karet) 1x...
Cena v IQ bodech: 189
PCI85063
Skladem
+

Booster je doplňkový balíček obsahuje 10 karet k vylepšení hry Pokémon, vývojovou linii Pokemona a blištivou minci. V boostru nechybí ani kód pro online hru.

Balení obsahuje:

  • 1x Booster sady Pokémon Sword and Shield - Lost Origin (každý obsahuje 10 karet)
  • 1x Evoluční linii Turtwig, Grotle a Torterra nebo Chimchar, Monferno a Infernape
  • 1x Blyštivou házecí minci

Cena za 1 balíček (náhodně vybraný motiv)

Pokémon je sběratelská karetní hra (TCG = Trading Card Game). Hrají ji proti sobě dva hráči a každý z nich začíná s balíčkem 60 karet. Karet je několik typů: pokémoni, energie a trenéři. Pomocí různých vlastností pokemonů a podpůrných funkcí karet energií a trenérů se tvoří karetní souboje. Cílem je vyřadit 6 protihráčových pokémonů a tím vyhrát hru.

Kartičky Pokémon tvoří mimo jiné oblíbenou sběratelskou komoditu a některé málo četné nebo karty ze vzácných edicí mohou být sběratelsky cenné. Kartičky Pokémon vychází v pravidelných edicích a nikdy se neopakují, což z nich dělá originální a hru i sběratelskou aktivitu.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650850639