-38%
Pokémon TCG: Pokemon Crown Zenith MINI Tin

Pokémon TCG: Pokemon Crown Zenith MINI Tin

6-8 let, Značka:
249 
Doporučená cena: 399 
Stručný popis:
Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s karetní hrou Pokémon TCG. V balení naleznete sběratelské kartičky Pokémon a online kód do hry Pokémon Trading Card Game Online. Obsah balení: 2x booster balíček Crown Zenith 1x arch samolepek 1x přístupový kód pro Pokémon...
Cena v IQ bodech: 249
PCI85192
Skladem
+

Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s karetní hrou Pokémon TCG. V balení naleznete sběratelské kartičky Pokémon a online kód do hry Pokémon Trading Card Game Online.

Obsah balení:

  • 2x booster balíček Crown Zenith
  • 1x arch samolepek
  • 1x přístupový kód pro Pokémon TCG online hru
  • Vše ve stylové plechové krabici

Pokémon je sběratelská karetní hra (TCG = Trading Card Game). Hrají ji proti sobě dva hráči a každý z nich začíná s balíčkem 60 karet. Karet je několik typů: pokémoni, energie a trenéři. Pomocí různých vlastností pokemonů a podpůrných funkcí karet energií a trenérů se tvoří karetní souboje. Cílem je vyřadit 6 protihráčových pokémonů a tím vyhrát hru.

Kartičky Pokémon tvoří mimo jiné oblíbenou sběratelskou komoditu a některé málo četné nebo karty ze vzácných edicí mohou být sběratelsky cenné. Kartičky Pokémon vychází v pravidelných edicích a nikdy se neopakují, což z nich dělá originální a hru i sběratelskou aktivitu.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650851889