-28%

Pokémon TCG: Crown Zenith - Premium Figure Collection - Shiny Zacian

6-8 let, Značka:
1.449 
Doporučená cena: 1.999 
Stručný popis:
Pokémon TCG: Crown Zenith - Premium Figure Collection - Shiny Zacian je speciální dárková sada obsahující promo karty a boostry. Ideální sběratelský kousek z jedinečné edice. Balení obsahuje: 1x promo karta s pokémonem Shiny Zacian V 11x booster Crown Zenith velká...
Cena v IQ bodech: 1449
PCI85163
Skladem
+

Pokémon TCG: Crown Zenith - Premium Figure Collection - Shiny Zacian je speciální dárková sada obsahující promo karty a boostry. Ideální sběratelský kousek z jedinečné edice.

Balení obsahuje:

  • 1x promo karta s pokémonem Shiny Zacian V
  • 11x booster Crown Zenith
  • velká figurka Shiny Zacian
  • sběratelský odznak
  • obal na karty
  • kód do hry Pokémon Trading Card Game Live

Pokémon je sběratelská karetní hra (TCG = Trading Card Game). Hrají ji proti sobě dva hráči a každý z nich začíná s balíčkem 60 karet. Karet je několik typů: pokémoni, energie a trenéři. Pomocí různých vlastností pokemonů a podpůrných funkcí karet energií a trenérů se tvoří karetní souboje. Cílem je vyřadit 6 protihráčových pokémonů a tím vyhrát hru.

Kartičky Pokémon tvoří mimo jiné oblíbenou sběratelskou komoditu a některé málo četné nebo karty ze vzácných edicí mohou být sběratelsky cenné. Kartičky Pokémon vychází v pravidelných edicích a nikdy se neopakují, což z nich dělá originální a hru i sběratelskou aktivitu.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650851636