Pokémon TCG: Infernape V Box

Pokémon TCG: Infernape V Box

6-8 let, Značka:
1.199 
Stručný popis:
Speciální dárkový set karetní hry Pokémon, jednu nebo více jedninečných sběratelských Promo karet, jednu jedinečnou Jumbo kartu a další doplňkové Booster balíčky. Sada potěší každého hráče hry Pokémon, doplní sbírku karet o jedinečné i běžné herní kousky. Obsah balení: -...
Cena v IQ bodech: 1199
PCI85119
Skladem
+

Speciální dárkový set karetní hry Pokémon, jednu nebo více jedninečných sběratelských Promo karet, jednu jedinečnou Jumbo kartu a další doplňkové Booster balíčky. Sada potěší každého hráče hry Pokémon, doplní sbírku karet o jedinečné i běžné herní kousky.

Obsah balení:
- Foilová Promo karta Infernape V
- Promo karta Empoleon
- Obří Jumbo karta Infernape V
- 4x doplňkový Booster balíček
- Kód do online hry, který zpřístupní kartu Infernape V a Empoleon

Pokémon je sběratelská karetní hra (TCG = Trading Card Game). Hrají ji proti sobě dva hráči a každý z nich začíná s balíčkem 60 karet. Karet je několik typů: pokémoni, energie a trenéři. Pomocí různých vlastností pokemonů a podpůrných funkcí karet energií a trenérů se tvoří karetní souboje. Cílem je vyřadit 6 protihráčových pokémonů a tím vyhrát hru.

Kartičky Pokémon tvoří mimo jiné oblíbenou sběratelskou komoditu a některé málo četné nebo karty ze vzácných edicí mohou být sběratelsky cenné. Kartičky Pokémon vychází v pravidelných edicích a nikdy se neopakují, což z nich dělá originální a hru i sběratelskou aktivitu.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650851193