-56%
Novinka
Pokémon TCG: Crown Zenith Special Collection - Pikachu VMAX

Pokémon TCG: Crown Zenith Special Collection - Pikachu VMAX

6-8 let, Značka:
889 
Doporučená cena: 1.999 
Stručný popis:
Pokémon TCG: Crown Zenith Special Collection - Pikachu VMAX je speciální dárková sada obsahující promo karty a boostry. Ideální sběratelský kousek z jedinečné edice. Balení obsahuje: 1x Promo karta Pikachu VMAX 1x Promo karta Pikachu V 1x Jumbo karta...
Cena v IQ bodech: 889
PCI85188
Skladem
+

Pokémon TCG: Crown Zenith Special Collection - Pikachu VMAX je speciální dárková sada obsahující promo karty a boostry. Ideální sběratelský kousek z jedinečné edice.

Balení obsahuje:

  • 1x Promo karta Pikachu VMAX
  • 1x Promo karta Pikachu V
  • 1x Jumbo karta Pikachu VMAX
  • 5x Booster Pokémon TCG Crown Zenith
  • kód do hry Pokémon Trading Card Game Live

Pokémon je sběratelská karetní hra (TCG = Trading Card Game). Hrají ji proti sobě dva hráči a každý z nich začíná s balíčkem 60 karet. Karet je několik typů: pokémoni, energie a trenéři. Pomocí různých vlastností pokemonů a podpůrných funkcí karet energií a trenérů se tvoří karetní souboje. Cílem je vyřadit 6 protihráčových pokémonů a tím vyhrát hru.

Kartičky Pokémon tvoří mimo jiné oblíbenou sběratelskou komoditu a některé málo četné nebo karty ze vzácných edicí mohou být sběratelsky cenné. Kartičky Pokémon vychází v pravidelných edicích a nikdy se neopakují, což z nich dělá originální a hru i sběratelskou aktivitu.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650851889