-30%
Pokémon TCG: Pokémon GO Alolan Exeggutor V Box

Pokémon TCG: Pokémon GO Alolan Exeggutor V Box

6-8 let, Značka:
699 
Doporučená cena: 999 
Stručný popis:
Dárkový set karetní hry Pokémon obsahující jednu jedinečnou sběratelskou Promo kartu, jednu jedinečnou Jumbo kartu a další doplňkové Booster balíčky. Sada potěší každého hráče hry Pokémon, doplní sbírku karet o jedinečné i běžné herní kousky. Obsah balení:...
Cena v IQ bodech: 699
PCI85054
Skladem
+

Dárkový set karetní hry Pokémon obsahující jednu jedinečnou sběratelskou Promo kartu, jednu jedinečnou Jumbo kartu a další doplňkové Booster balíčky. Sada potěší každého hráče hry Pokémon, doplní sbírku karet o jedinečné i běžné herní kousky.

Obsah balení:
- 1x Foilová Promo karta Alolan Exeggutor V 
- Jumbo karta Alolan Exeggutor V 
- 4x Doplňkový Booster balíček
- Kód do online hry

Pokémon je sběratelská karetní hra (TCG = Trading Card Game). Hrají ji proti sobě dva hráči a každý z nich začíná s balíčkem 60 karet. Karet je několik typů: pokémoni, energie a trenéři. Pomocí různých vlastností pokemonů a podpůrných funkcí karet energií a trenérů se tvoří karetní souboje. Cílem je vyřadit 6 protihráčových pokémonů a tím vyhrát hru.

Kartičky Pokémon tvoří mimo jiné oblíbenou sběratelskou komoditu a některé málo četné nebo karty ze vzácných edicí mohou být sběratelsky cenné. Kartičky Pokémon vychází v pravidelných edicích a nikdy se neopakují, což z nich dělá originální a hru i sběratelskou aktivitu.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650850547