Levenhuk LabZZ SP30 Astroplanetárium

6-8 let, Značka:
2.399 
Doporučená cena: 2.990 
Stručný popis:
Levenhuk LabZZ SP30 Černé je stylové a multifunkční astroplanetárium s dálkovým ovládáním. Ukáže vám v celé své kráse hvězdnou oblohu, Měsíc a polární záři – a to přímo na stropě nebo stěně vašeho pokoje. Kromě toho zařízení dovede zapnout hudbu z vašeho smartphonu a podporuje ovládání hlasem,...
Cena v IQ bodech: 2399
78767
Skladem
+

Levenhuk LabZZ SP30 Černé je stylové a multifunkční astroplanetárium s dálkovým ovládáním. Ukáže vám v celé své kráse hvězdnou oblohu, Měsíc a polární záři – a to přímo na stropě nebo stěně vašeho pokoje. Kromě toho zařízení dovede zapnout hudbu z vašeho smartphonu a podporuje ovládání hlasem, takže může nahradit chytrý reproduktor. Poutavý modulární design astroplanetária zapůsobí doma na každého příznivce inovativních technologií. Je vyroben v černé barvě a připomíná futuristické vychytávky ze sci-fi filmů; skvěle zapadne do interiérů v high-tech stylu.

Jas projekce lze upravit podle svého vkusu a světelných podmínek. Pro zajištění nejlepší kvality obrazu zhasněte světlo a zatáhněte závěsy. Optimální vzdálenost od projektoru ke stropu nebo stěně je 1,5 až 2 metry. Pomocí tlačítek na předním panelu můžete přepínat režimy. K dispozici jsou i další způsoby ovládání: dálkové ovládání (součást sady) a ovládání hlasem. Použití funkce dálkového ovládání umožňuje používat toto zařízení před spaním. V posteli si můžete vybrat, jakou rychlostí a při jaké hudbě se bude po stěnách pohybovat polární záře, a také nastavit čas vypnutí.

Multimediální funkčnost je další silnou stránkou astroplanetária Levenhuk LabZZ SP30 Černé. Můžete jej použít k poslechu hudby ze smartphonu přes Bluetooth. Je také možné na dálku vybírat skladby a úroveň hlasitosti.

Poznámka: Napětí USB portu počítače není dostatečné pro efektivní fungování zařízení. Zařízení je nutné připojit k AC adaptéru (součást sady) nebo nabíječce smartphonu pomocí USB konektoru.

Klíčové vlastnosti:

  • Hudební projektor noční oblohy – kosmické prostředí pro domácnost, párty, nahrávání videa
  • Polární záře s nastavitelným jasem a rychlostí
  • Laserová a LED projekce, vestavěný reproduktor
  • Dálkové ovládání a ovládání hlasem (přes Bluetooth)
  • Automatické vypnutí, časovač, nastavení automatického ukládání

Obsah sady:

  • Astroplanetárium
  • USB kabel (typ C)
  • Dálkové ovládání
  • Síťový adaptér
  • Uživatelská příručka a záruční list

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Levenhuk
EAN:
0785104926882