EscWelt Dřevěný hlavolam Blackbeard's Compass

13-99 let, Značka:
999 
Doporučená cena: 1.099 
Stručný popis:
BLACKBEARD'S COMPASS - HLAVOLAM PRO POKROČILÉ Blackbeard's Compass je vzrušující úniková hra se spoustou fascinujících hádanek a nových jedinečných technik - mořské uzly, mapa pokladu a dokonce i skutečný kompas! Obsahuje různé hádanky, z nichž každá odemyká další, což nakonec...
Cena v IQ bodech: 999
EWBC
Skladem
+

BLACKBEARD'S COMPASS - HLAVOLAM PRO POKROČILÉ

Blackbeard's Compass je vzrušující úniková hra se spoustou fascinujících hádanek a nových jedinečných technik - mořské uzly, mapa pokladu a dokonce i skutečný kompas! Obsahuje různé hádanky, z nichž každá odemyká další, což nakonec vede ke skryté přihrádce v krabici. Zvolte kurz, napněte plachty a vydejte se na legendární výpravu!

Odhalte tajemství, které je ukryto uvnitř. Chytrou kombinací a posunutím různých mechanismů se pomalu přiblížíte k řešení. Jelikož se skládačky skládají ze symbolů a čísel, můžete věž vyřešit v jakémkoli jazyce! Hádanky mohou být náročné, a proto si je začátečníci mohou přát vyřešit s pomocí přátel nebo rodiny.

Zapomeňte na balicí papír a mašli a udělejte z rozbalování skutečný zážitek: Hlavolam není jen dárek, ale také jedinečné dárkové balení. Uvnitř je skrytá komora. Po uvolnění můžete svůj dárek vložit do této komory a poté jej znovu sestavit.

- Všestranné hádanky pro 90+ minut zábavy
- Hlavolam lze po rozluštění uvézt do původního stavu
- Celkové rozměry hlavolamu 15 x 15 x 7,5 cm (š x h x v)
- Vnitřní komora má rozměry cca 4 x 4 x 2,6 cm a nabízí dostatek prostoru pro ukrytí dárku
- Obtížnost: 4/5
- Pokyny v českém jazyce
- Exkluzivní přístup k užitečným tipům prostřednictvím poskytnutého QR kódu

Vhodné pro děti od 15 let.

Cena za 1ks

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
13-99 let
Značka:
Escape Welt
EAN:
0647056925477