EscWelt Dřevěný hlavolam Fort Knox Box

13-99 let, Značka:
899 
Doporučená cena: 1.099 
Stručný popis:
FORT KNOX - HLAVOLAM PRO POKROČILÉ S Fort Knox Box vklouznete do role mafiánské rodiny, která plánuje jedinečný převrat: vloupání do Fort Knox! Cíl: jedna z tajemných Bubu-mincí. Velmi legendární mince, které hledá mnoho dobrodruhů a detektivů. Nejnověji byl vzorek...
Cena v IQ bodech: 899
EWFK
Skladem
+

FORT KNOX - HLAVOLAM PRO POKROČILÉ

S Fort Knox Box vklouznete do role mafiánské rodiny, která plánuje jedinečný převrat: vloupání do Fort Knox! Cíl: jedna z tajemných Bubu-mincí.

Velmi legendární mince, které hledá mnoho dobrodruhů a detektivů. Nejnověji byl vzorek objeven u mumie ze starověkého Egypta a dokonce i ve vesmíru.

Jedna věc je jistá: mince je cenná a vy ji bezpodmínečně potřebujete k dalšímu rozšíření své pozice v rodině.

Před tím však musíte vyřešit mnoho hlavolamů a postupovat směrem dovnitř kreativním otáčením, posouváním a kombinováním.

Můžete očekávat až 1 hodinu logické zábavy a interaktivního zážitku, který otestuje váš cit pro dotek a vaše logické myšlení a vždy vás bude motivovat k vyzkoušení nových kreativních řešení.

Prolomíte mnoho bezpečnostních opatření nejbezpečnějšího trezoru na světě, upevníte svou pozici v podsvětí a odhalíte tajemství Bubu-Coin?

PERFEKTNÍ K NAROZENINÁM JAKO DÁREK & KREATIVNÍ BALENÍ!
Jako dárek nabízí Fort Knox Box sofistikované hádanky pro celou rodinu. Vysoce kvalitní obal a propracované detaily doplňují Fort Knox Box a jsou dokonalým dárkem pro hobby detektivy, fanoušky únikových místností a všechny, kteří rádi řeší hádanky a logické rébusy.

Zapomeňte na balicí papír a mašli a udělejte z rozbalování skutečný zážitek: Fort Knox Box není jen dárek, ale také jedinečné dárkové balení. Uvnitř je dutina. Po uvolnění můžete svůj dárek vložit do krabice a poté jej znovu sestavit.

Ve srovnání s Escape Pyramid a Space Box jsme dokonce zvětšili interiér. Nyní máte ještě více prostoru na skrytí dárků v krabici.

FORT KNOX BOX: VŠECHNY VÝHODY PŘEHLEDU
- Vydejte se po stopách potomků Al Capone a najděte cestu do trezoru Fort Knox
- Všestranné hádanky pro 30-60 minut zábavy
- Hlavolam lze po rozluštění uvézt do původního stavu
- Po vyluštění hlavolam znovu sestavte a jednoduše odevzdejte
- Interiér nabízí dostatek prostoru pro použití boxu jako dárkového balení
- Rozměry 10 x 10 x 12 cm (š x h x v)
- Tajná místnost má rozměry cca 7 x 7 x 4 cm s kruhovým průchodem o průměru cca 5 cm, umožňující její použití jako dárkové balení
- Hmotnost 250g
- Pokyny v českém jazyce
- Exkluzivní přístup k užitečným tipům prostřednictvím poskytnutého QR kódu

Vhodné pro děti od 14 let.

Cena za 1ks

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
13-99 let
Značka:
Escape Welt
EAN:
0096718787500