-13%
Často prohlížené
Boffin 300 elektronická stavebnice

Boffin 300 elektronická stavebnice

9-12 let, Značka:
1.049 
Doporučená cena: 1.199 
Stručný popis:
Pokud neznáte elektrotechnický žargon a například slovo dioda Vám vůbec nic neříká, nevadí.  Jestli chcete, aby se Váš potomek seznámil s elektrickými obvody, tak vůbec o koupi Boffinu nepochybujte. Všechny...
Cena v IQ bodech: 1049
GB1018
Skladem
+

Pokud neznáte elektrotechnický žargon a například slovo dioda Vám vůbec nic neříká, nevadí.  Jestli chcete, aby se Váš potomek seznámil s elektrickými obvody, tak vůbec o koupi Boffinu nepochybujte. Všechny obvody jsou pečlivě rozkresleny a vyobrazeny; stavět je můžete doslova jen podle obrázků. Spojování obvodů je pohodlné - na patentky, není třeba nic pájet. A tak malí konstruktéři, kteří udrží svou pozornost a zájem jen omezenou dobu, dokončí své malé dílo opravdu svižně. A teď to hlavní, model opravdu funguje ! Při troše pečlivosti není třeba hledat chyby v zapojení a oživovat jej. U největšího Boffinu máte k dispozici více než 500 zapojení, a to vystačí na hodně zábavných večerů. Musíme Vás však upozornit na model detektoru lži. Připravte se na křížový výslech vedený Vaším malým konstruktérem.


Boffin 300

Rošířená stavebnice Boffin uvádí malé konsktruktéry do světa tranzistorů, diod zpětnovazebních obvodů a oscilátorů. Ovládání obvodů se stává díky polovodičům propracované, představuje jak fungují opravdové automatizové obvody v praxi. Samozřejmě je možné vyzkošet i všechny jednoduché obvody ze sady Boffin 100. Vrcholným kouskem je stavba AM rádia a všichni určitě rádi vyšetří celou rodinu na detektoru lži. 300 různých modelů vystačí nejenom na deštivé večery, ale i volná odpoledne.

obsahuje 60 dílů, z nichž lze postavit: 
- detektor lži 
- detektor pohybu 
- ventilátor 
- rádio 
- měřič tlaku 
- trombon 
- tlumič světla 
a dalších 300 projektů 

4 AA baterie požadovány - nejsou součástí balení

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
9-12 let
Značka:
Boffin
EAN:
756619002187

Nalezeny žádné příspěvky

Napsat recenzi
MEGA VÝPRODEJ
klikněte ZDE
DOPRAVA ZDARMA k objednávce nad 2000,- Kč

Nejprodávanější