-9%
Často prohlížené
Boffin 500 elektronická stavebnice

Boffin 500 elektronická stavebnice

9-12 let, Značka:
1.449 
Doporučená cena: 1.599 
Stručný popis:
Pokud neznáte elektrotechnický žargon a například slovo dioda Vám vůbec nic neříká, nevadí.  Jestli chcete, aby se Váš potomek seznámil s elektrickými obvody, tak vůbec o koupi Boffinu nepochybujte. Všechny...
Cena v IQ bodech: 1449
GB1019
Skladem
+

Pokud neznáte elektrotechnický žargon a například slovo dioda Vám vůbec nic neříká, nevadí.  Jestli chcete, aby se Váš potomek seznámil s elektrickými obvody, tak vůbec o koupi Boffinu nepochybujte. Všechny obvody jsou pečlivě rozkresleny a vyobrazeny; stavět je můžete doslova jen podle obrázků. Spojování obvodů je pohodlné - na patentky, není třeba nic pájet. A tak malí konstruktéři, kteří udrží svou pozornost a zájem jen omezenou dobu, dokončí své malé dílo opravdu svižně. A teď to hlavní, model opravdu funguje ! Při troše pečlivosti není třeba hledat chyby v zapojení a oživovat jej. U největšího Boffinu máte k dispozici více než 500 zapojení, a to vystačí na hodně zábavných večerů. Musíme Vás však upozornit na model detektoru lži. Připravte se na křížový výslech vedený Vaším malým konstruktérem.


Boffin 500

Se stavebnicí Boffin 500 je možné realizovat nejenom všechny zmíněné obvody z obou nižších řad, ale probírají se zde na příkladech funkce dalších součástek - transformátoru, relé a tyristoru. Sada dále obsahuje ampérmetr, na kterém se doposud neviditelný elektrický proud se najednou „zhmotní“ a zobrazí. Na displeji LED jsou demonstrovány základy digitální techniky. Mistrovským kouskem, splněným snem každého kluka, je pak stavba modelu FM rádia. No a kdo by si nechtěl postavit model na nahrávání zvuku.

obsahuje 75 dílů, z nichž lze postavit: 
- telegraf 
- playback 
- detektor lži 
- FM rádio 
- požární sirénu 
- lampičku 
- tlumič světla 
a dalších 500 projektů 

4 AA baterie požadovány - nejsou součástí balení

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
9-12 let
Značka:
Boffin
EAN:
7566190025900

Nalezeny žádné příspěvky

Napsat recenzi
MEGA VÝPRODEJ
klikněte ZDE
DOPRAVA ZDARMA k objednávce nad 2000,- Kč

Nejprodávanější