-15%
Náš TOP
MaDe Panenka Adélka 100 funkcí, mluví a zpívá - Modrý kabátek

MaDe Panenka Adélka 100 funkcí, mluví a zpívá - Modrý kabátek

3-5 let, Značka: MaDe
1.279 
Doporučená cena: 1.499 
Stručný popis:
Panenka Adélka je řada dětských panenek, která zprostředkovává dětem pocit "jaké je to být milující maminkou". Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost. Panenka Adélka se 100 funkcemi ve slušivém módním oblečku. Panenka po stisku vybraných míst buď řekne jednu...
Cena v IQ bodech: 1279
08467
Není skladem

Panenka Adélka je řada dětských panenek, která zprostředkovává dětem pocit "jaké je to být milující maminkou". Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost. Panenka Adélka se 100 funkcemi ve slušivém módním oblečku. Panenka po stisku vybraných míst buď řekne jednu z 90-ti českých vět ("mami, vypravěj mi pohádku", "Mám tě ráda mami!", "Jsi moje nejlepší kamarádka"...), zazpívá jednu z osmi tradičních českých písniček (Holka modrooká, Kočka leze dírou, Skákal pes a další) nebo se zasměje. 

Včetně příslušenství (hřebínek, zrcátko, sponky).

Obal s ČESKÝM DESIGNEM.

Výška panenky: cca 46 cm.

Napájení: 2 x 1,5V AAA (DEMO-baterie jsou součástí)

Upozornění: panenka obsahuje z výroby tzv. DEMO-baterie, které mají krátkou životnost a v momentu prodeje již nemusí být v takové kondici, aby panenka plnohodnotně fungovala. Pokud tedy panenka po rozbalení vydává nestandardní zvuky nebo nereaguje, tak je nutné zakoupit nové baterie. Pro tento typ hračky a její delší výdrž doporučujeme zakoupit kvalitní alkalické baterie.

Vhodné pro:
pro holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
MaDe
EAN:
8590756068833