-5%
Náš TOP
Často prohlížené
T.A.O.S. Forest Ant Mini Antquarium

T.A.O.S. Forest Ant Mini Antquarium

6-8 let, Značka:
379 
Doporučená cena: 399 
Stručný popis:
Forest Ant Mini Ecoterrarium  je zmenšená přenosná verze známého gelového mraveniště Antquarium z řady technologických vychytávek firmy T.A.O.S.®. Gelové terárium je určeno pro sledování a studium života mravenců a rostlin přímo na vašem stole. Za pomocí speciálně vyvinutého...
MKF
Skladem
+

Forest Ant Mini Ecoterrarium je zmenšená přenosná verze známého gelového mraveniště Antquarium z řady technologických vychytávek firmy T.A.O.S.®. Gelové terárium je určeno pro sledování a studium života mravenců a rostlin přímo na vašem stole. Za pomocí speciálně vyvinutého průhledného gelu, který je umělou náhradou půdy, můžete sledovat život mravenčí kolonie, tvorbu tunelů, tajných komor a zásobáren. Uvidíte interakci mezi jednotlivými mravenci a jejich pracovní systém. Navíc je Forest Ant unikátním skleníkem, kde kromě života mravenců můžete pěstovat rostlinky a sledovat jejich nadzemní i podzemní část zároveň.

Sada obsahuje speciální postup a ingredience na výrobu gelu! Postup výroby je jednoduchý a potřebujete pouze trochu vody a mikrovlnnou troubu. 

Sada je vhodná pro všechny nadšence a vědátory, pro školní a studijní účely, dále jako unikátní dekorace pracovního stolu. Vzhledem k originalitě tohoto produktu se jistě najdou i další možnosti využití.

Zajímavostí je, že Forest Ant Ecoterrarium bylo přítomno na palubě kosmické lodi S.T.S. 107 při vzletu v květnu roku 2000. Průhledný gel umožnil sledovat a zkoumat mravence během vesmírného letu.

Sada obsahuje:
- průhledné terárium s víkem (rozměry v12,5 x š4 x h3,5cm)
- ingredience pro výrobu gelové náplně (postup výroby je velmi jednoduchý, popsáno v návodu nebo ukázka na youtube zde)
- semínka rostlinek
- dřevěná tyčka
- nádobka na chytání mravenců
- lupa
- český návod

Mravenci nejsou součástí této sady. Budete potřebovat 5-10 mravenců nachytaných v přírodě dle instrukcí v návodu!

UPOZORNĚNÍ! Toto není hračka! Produkt není určen dětem, hrozí vdechnutí malých částí a udušení! Žádná část produktu není určena ke konzumaci lidmi. Doporučuje se použití ochranných pomůcek!

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
T.A.O.S.
EAN:
8031652004100