-8%
Náš TOP
Často prohlížené
T.A.O.S. Forest Ant LEDized Antquarium

T.A.O.S. Forest Ant LEDized Antquarium

13-99 let, Značka:
1.199 
Doporučená cena: 1.299 
Stručný popis:
TopSeller - náš tip na dárek Forest Ant LED  Antquarium je typickým modelem z řady technologických vychytávek firmy T.A.O.S.®. Gelové terárium je určeno pro sledování a studium života mravenců a rostlin přímo na vašem stole. Za pomocí speciálně vyvinutého průhledného...
AQFZL
Skladem
+

TopSeller - náš tip na dárek

Forest Ant LED Antquarium je typickým modelem z řady technologických vychytávek firmy T.A.O.S.®. Gelové terárium je určeno pro sledování a studium života mravenců a rostlin přímo na vašem stole. Za pomocí speciálně vyvinutého průhledného gelu, který je umělou náhradou půdy, můžete sledovat život mravenčí kolonie, tvorbu tunelů, tajných komor a zásobáren. Uvidíte interakci mezi jednotlivými mravenci a jejich pracovní systém. Navíc je Forest Ant unikátním skleníkem, kde kromě života mravenců můžete pěstovat rostlinky a sledovat jejich nadzemní i podzemní část zároveň.

LED osvětlení je specialitou toho terraria. Pomocí LED diod v základně se gel a vše v něm promění v úžasnou podívanou i večer a za tmy.

Sada obsahuje speciální postup a ingredience na výrobu gelu! Postup výroby je jednoduchý a potřebujete pouze trochu vody a mikrovlnnou troubu. 

Sada je vhodná pro všechny nadšence a vědátory, pro školní a studijní účely, dále jako unikátní dekorace pracovního stolu. Vzhledem k originalitě tohoto produktu se jistě najdou i další možnosti využití.

Zajímavostí je, že Forest Ant Ecoterrarium bylo přítomno na palubě kosmické lodi S.T.S. 107 při vzletu v květnu roku 2000. Průhledný gel umožnil sledovat a zkoumat mravence během vesmírného letu.

Sada obsahuje:
- průhledné terárium s víkem (rozměry včetně LED podstavce š17,5 x v13,5 x h3,5cm)
- LED osvětlení ve formě podstavce (baterie 3x LR44 nejsou součástí)
- ingredience pro výrobu gelové náplně (postup výroby je velmi jednoduchý, popsáno v návodu nebo ukázka na youtube zde)
- semínka rostlinek
- dřevěná tyčka
- nádobka na chytání mravenců
- lupa
- český návod

Mravenci nejsou součástí této sady. Budete potřebovat 12-20 mravenců nachytaných v přírodě dle instrukcí v návodu!

UPOZORNĚNÍ! Toto není hračka! Produkt není určen dětem, hrozí vdechnutí malých částí a udušení! Žádná část produktu není určena ke konzumaci lidmi. Doporučuje se použití ochranných pomůcek!

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
13-99 let
Značka:
T.A.O.S.
EAN:
4260347581013