-14%

Albi Umí prase létat? PLUS

3-5 let, Značka:
599 
Doporučená cena: 699 
Stručný popis:
Umí prase létat? Samozřejmě že ne! To ví přece každé dítě, ale  určit  správné  vlastnosti zvířat  nebude vždy tak snadné. Má ježek ocas? Klade bílý žralok vejce? Živí se morče pouze rostlinami? Zábavná a naučná hra  Umí prase létat? Plus  vás zaručeně nudit...
Cena v IQ bodech: 599
Q3S
Skladem
+

Umí prase létat? Samozřejmě že ne! To ví přece každé dítě, ale určit správné vlastnosti zvířat nebude vždy tak snadné. Má ježek ocas? Klade bílý žralok vejce? Živí se morče pouze rostlinami?

Zábavná a naučná hra Umí prase létat? Plus vás zaručeně nudit nebude. Hrát můžete s dětmi od 5 let. Poznáte 24 zajímavých vlastností 92 domácích i exotických zvířat.

V každém kole se hráči najednou zabývají jedním zvířetem. Kdo z hráčů nejrychleji určí správnou vlastnost či vlastnosti zvířete a položí své žetony jako první na správné kartičky, může si poté za odměnu posunout svou figurku prasátka na dráze dopředu.

Důležité nejsou tedy jen znalosti, ale také rychlost.

Obrázkový návod se správnými řešeními vám poradí, ani k tomu nemusíte umět číst! Návod navíc obsahuje spoustu dalších zajímavostí o každém ze zvířat.

Hra Umí prase létat? Plus obsahuje: závodní dráhu k počítání bodů, 4 figurky prasátek, 92 karet se zvířaty, 24 karet s vlastnostmi, 16 herních žetonů a pravidla.

POČET HRÁČŮ    2-4
DOBA HRANÍ       15+
VĚK                       5+

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
Albi
EAN:
8590228043535