-62%
Často prohlížené
Zahrádka - Zdravý koktail - Cocktail

Zahrádka - Zdravý koktail - Cocktail

6-8 let, Značka:
269 
Doporučená cena: 699 
Stručný popis:
Experimentální sada pro pěstování zeleniny v domácím nebo školním prostředí od španělské firmy SEMBRA. Děti se díky této sadě mohou seznámit se základy pěstování užitečných plodin od semínka až po plod a následně je mohou i konzumovat. Sada není koncipovaná jako čistě komerční produkt s...
Cena v IQ bodech: 269
S9097
Není skladem

Experimentální sada pro pěstování zeleniny v domácím nebo školním prostředí od španělské firmy SEMBRA. Děti se díky této sadě mohou seznámit se základy pěstování užitečných plodin od semínka až po plod a následně je mohou i konzumovat.

Sada není koncipovaná jako čistě komerční produkt s mnoha plastovými díly, ale jako maximálně funkční a ekologický výrobek, u kterého vznikne jen minimum nerecyklovatelného odpadu.

Sada obsahuje:

1x sáček se semeny máty druh 1
1x sáček se semeny máty druh 2
1x sáček se semeny citronové bazalky
1x sáček se semeny fialové bazalky
12x ekologicky odbouratelný kořenáček
1x pytel se zahradním substrátem
10x popisový štítek
1x podkladová miska
1x český návod

Vhodné pro děti od 5 let

Představení značky Sembra
Značku Sembra založila španělská firma Semillas Fitó, která je dlouhodobým producentem kvalitních semen pro zahradnictví a lokální zemědělství. Série produktů Sembra - Moje zahrádka je vhodným doplňkem předškolních aktivit dětí, školní výuky jako praktické doplnění učební osnovy a samozřejmě je vhodná i pro domácí použití.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Sembra

Nalezeny žádné příspěvky

Napsat recenzi