-12%
Poslední kusy
Výbušná koťátka - přisprostlá edice

Výbušná koťátka - přisprostlá edice

Značka:
529 
Doporučená cena: 599 
Stručný popis:
Výbušná koťátka vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů. Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky)....
Cena v IQ bodech: 529
ASMEKEK02CZ
Skladem
+

Výbušná koťátka vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů.
Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky). Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko, exploduje, umře a je vyřazen ze hry. Ostatní karty vám dávají možnost manipulovat s výbušnými koťátky, bránit se jim a celkově se jim držet z cesty.
Tato přisprostlá verze hry obsahuje úplnou verzi Výbušných koťátek, ale grafické zpracování jednotlivých karet bylo pozměněno a je tak natolik příšerné (nebo skvělé záleží na vkusu), že prostě nemůže být součástí standardní edice Výbušných koťátek. Balíček můžete hrát samostatně nebo v kombinaci s druhým balíčkem v počtu až 9 hráčů.

POZOR - HRA MÁ NESLUŠNÝ OBSAH A NENÍ URČENA DĚTEM! URČENO PRO OTRLÉ HRÁČE NEBO JAKO ZPESTŘENÍ PÁRTY.

Obsah balení: 56 karet, pravidla

Počet hráčů: 2-5
Doba hraní: cca 15min.
Věk: 18+ let

Ukázka základní (slušné) verze:

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Značka:
Asmodee
EAN:
3558380069393