Náš TOP
Trioptica Racing Triops - vajíčka listonohů

Trioptica Racing Triops - vajíčka listonohů

6-8 let, Značka: Triassic Triops
299 
Stručný popis:
Objevte a sledujte stvoření, které žilo na naší planetě ještě před dinosaury a díky svým unikátním schopnostem a systému reprodukce přežili až dodnes. Potřebujete pouze balenou pramenitou vodu, teplo a světlo. Tak málo stačí těmto tvorům, aby se vylíhli ze suchých vajíček a během 1-2 dnů...
Cena v IQ bodech: 299
1161
Není skladem

Objevte a sledujte stvoření, které žilo na naší planetě ještě před dinosaury a díky svým unikátním schopnostem a systému reprodukce přežili až dodnes.

Potřebujete pouze balenou pramenitou vodu, teplo a světlo. Tak málo stačí těmto tvorům, aby se vylíhli ze suchých vajíček a během 1-2 dnů již můžete sledovat malé listonohy mihotající se ve vodě. Rostou téměř před očima a jsou mnohem zábavnější než akvarijní rybky. Jsou neustále v pohybu, plavou rychle a provádí spoustu akrobatických kousků, honí se a bojují o žrádlo. Nudit se určitě nebudete.

Sada obsahuje:

Laboratorně množená vajíčka listonohů (cca 50 vajíček pro 1-2 generace)
Krmení pro čerstvě vylíhnuté i odrostlé listonohy
Vápencové kamínky
Pipeta
Podrobný český návod

Pozor - tato sada předpokládá jisté minimální znalosti chovu tohoto tvora a pro líhnutí a chov listonohů budete potřebovat další vlastní příslušenství (min. jednu menší misku, akvarijní nebo nalepovací teploměr a jednu větší nádobu nebo menší akvárium pro odrostlé listonohy)

Vhodné pro děti od 8 let

Více obecných informací k listonohům naleznete ZDE...
Více informací k chovu listonohů pro vás máme ZDE...

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Triassic Triops
EAN:
767968930410