-20%
Trefl Malý objevitel Čísla a početní operace

Trefl Malý objevitel Čísla a početní operace

3-5 let, Značka: Ostatní
279 
Doporučená cena: 349 
Stručný popis:
Čísla a početní operace je sada vzdělávacích her, které dětem přátelským způsobem představují svět čísel, množin a tvarů. Účastník hry si procvičují základní matematické dovednosti. Při hraní si děti rozvíjejí porozumění číslům pomocí obrázků a přiřazování čísel k množinám prvků. Dále si...
Cena v IQ bodech: 279
89001630
Skladem
+

Čísla a početní operace je sada vzdělávacích her, které dětem přátelským způsobem představují svět čísel, množin a tvarů.

Účastník hry si procvičují základní matematické dovednosti. Při hraní si děti rozvíjejí porozumění číslům pomocí obrázků a přiřazování čísel k množinám prvků. Dále si přisvojují rozpoznávání jednotlivých geometrických tvarů.

Sada obsahuje hry a hádanky, které pomáhají probouzet a rozvíjet zájem o matematiku, což je dobrým základem pro počátky školního vzdělávání.

Výhody:
- více než 150 různých dílků 
- kvalitní dřevěné figurky
- zábavné pro jednotlivce i celou rodinu
- 22 zábavných matematických činností pro děti
- výborné představení matematiky
- ideální domů i do mateřské školy

Vhodné pro děti od 4 let.

Kolekce her Malý objevitel je určena pro děti ve věku od 2 do 6 let. Každá hra byla navržena tak, aby podporovala poznávací a intelektuální rozvoj dětí. Rozvíjí logicko-matematické myšlení, stimuluje komunikační schopnosti a obohacuje slovní zásobu. Cvičí vyzuálněpohybovou koordinaci, trénuje paměť a soustředění, a povzbuzuje představivost a kreativitu. Hry z kolekce Malý objevitel v sobě snoubí zábavu a učení a možnosti tvůrčího trávení volného času s dítětem.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
Ostatní
EAN:
5900511016307