-17%
Poslední kusy
Teddies Kašpárek mluvící pohádky

Teddies Kašpárek mluvící pohádky

3-5 let, Značka: Ostatní
499 
Doporučená cena: 599 
Stručný popis:
Plyšový kašpárek vypráví 3 klasické pohádky - Zlatovláska, Popelka, O šípkové Růžence. Stiskem barevného puntíku spustíte pohádku, stisknete-li tlačítko podruhé, pohádku zastavíte, a stisknete-li ještě jednou, pohádka bude pokračovat tam, kde jste ji zastavili. 53 minut pohádek Hračka...
Cena v IQ bodech: 499
00514107
Skladem
+

Plyšový kašpárek vypráví 3 klasické pohádky - Zlatovláska, Popelka, O šípkové Růžence. Stiskem barevného puntíku spustíte pohádku, stisknete-li tlačítko podruhé, pohádku zastavíte, a stisknete-li ještě jednou, pohádka bude pokračovat tam, kde jste ji zastavili.

53 minut pohádek

Hračka mluví pouze česky.

Rozměr kašpárka: 30 cm

Vhodné od 3 let

DEMO baterie jsou součástí hračky.

Upozornění: hračka obsahuje z výroby tzv. DEMO-baterie, které jsou určené jen pro vyzkoušení hračky na pultech obchodů a mají relativně krátkou životnost. Může se tak stát, že v momentu prodeje již nemusí být baterie v takové kondici, aby hračka plnohodnotně fungovala. Pokud tedy hračka po rozbalení vydává nestandardní zvuky nebo nereaguje, tak je nutné zakoupit nové baterie. Pro tento typ hračky a její delší výdrž doporučujeme zakoupit alkalické baterie.

Vhodné pro:
pro nejmenší
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
Ostatní
EAN:
8592190514174