-12%
Nejprodávanější
Často prohlížené
Tantrix GamePack strategická hra a hlavolam

Tantrix GamePack strategická hra a hlavolam

6-8 let, Značka:
749 
Doporučená cena: 849 
Stručný popis:
TANTRIX - GENIÁLNĚ JEDNODUCHÉ, JEDNODUŠE GENIÁLNÍ Společenská hra Tantrix vstoupila na český trh teprve nedávno, do té doby byla u nás prakticky neznámá. V zahraničí se přitom v Tantrixu pořádají mistrovství od lokálních až po světová. Tantrix má velice jednoduchý herní princip, takže jej...
Cena v IQ bodech: 749
53101
Skladem
+

TANTRIX - GENIÁLNĚ JEDNODUCHÉ, JEDNODUŠE GENIÁLNÍ

Společenská hra Tantrix vstoupila na český trh teprve nedávno, do té doby byla u nás prakticky neznámá. V zahraničí se přitom v Tantrixu pořádají mistrovství od lokálních až po světová. Tantrix má velice jednoduchý herní princip, takže jej pochopíte už v prvních minutách hraní. Na druhou stranu je natolik variabilní, že každá partie je zcela originální.

Tantrix Game Pack

Je vhodný pro děti od 8 let a se svými 56 žetony je sbírkou her a hlavolamů pro všechny milovníky hraní a luštění.

Tantrix - Hra pro 2 až 4 hráče
Ten, komu se podaří vytvořit nejdelší linii nebo největší smyčku v barvě, kterou si zvolil na začátku hry, vyhrává. Váš soupeř vám v tom bude chtít zabránit. Ale třeba se vám naopak podaří jej donutit k tomu, aby vám pomohl :-) Hru je možné hrát ve dvou až čtyřech lidech. Každá partie je jiná a položené žetony vytváří krásné obrazce. Společenská hra je obsažena pouze v této verzi Tantrixu GamePack a nelze ji získat kombinací jiných nižších sad.

Tantrix - Hlavolam
S Game Packem můžete řešit přes 40 hlavolamů s různými stupni obtížnosti. Zahrát si hru solitérního typu pro jednoho hráče.

Obsahuje detailní padesátistránkový ilustrovaný návod, který vám pomůže při odhalování všech možností Tantrixu Game Pack a praktickou brašničku pro přenášení a na cesty.

Tantrix lze hrát prakticky všude
Můžete hrát doma i na cestách, s rodinou i přáteli a když jste zrovna sami, tak si můžete zahrát i hru pro jednoho. Ti, které tato hra nadchne, můžou zkusit i hru online s dalšími spoluhráči po celém světě.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Tantrix
EAN:
4260058531017