-26%
Často prohlížené
SEVA 5 Technic

SEVA 5 Technic

3-5 let, Značka:
889 
Doporučená cena: 1.199 
Stručný popis:
Stavebnice SEVA 5 Technic dokáže Vaše stavby dokonale rozhýbat Např. kolotoč .....ten již nemusíte stále pracně roztáčet rukou ......nyní díky převodům zatočíte klikou a ta se již postará o plynulou jízdu .... V...
Cena v IQ bodech: 889
360301-9
Skladem
+

Stavebnice SEVA 5 Technic dokáže Vaše stavby dokonale rozhýbat Např. kolotoč .....ten již nemusíte stále pracně roztáčet rukou ......nyní díky převodům zatočíte klikou a ta se již postará o plynulou jízdu .... V této stavebnici naleznete celkem 713 základních dílků.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás ...můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky...

Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti.

A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradím, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče...

Tato ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Pro děti od 4 let

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
Vista
EAN:
8592812183009