-9%
Nejprodávanější
Často prohlížené
Raketa projektor a hlídač pokojíčku

Raketa projektor a hlídač pokojíčku

6-8 let, Značka: Brainstorm Toys
999 
Doporučená cena: 1.099 
Stručný popis:
Náš tip na dárek Unikátní dětský vesmírný projektor a hlídač pokojíčku v těle vesmírné rakety! Naše raketa je multifunkční hračka, která se stane tvým kamarádem a ochráncem... Je to ideální hračka pro všechny děti, které milují všechno okolo vesmíru a raket. Raketa je...
Cena v IQ bodech: 999
E2041
Skladem
+

Náš tip na dárek

Unikátní dětský vesmírný projektor a hlídač pokojíčku v těle vesmírné rakety!

Naše raketa je multifunkční hračka, která se stane tvým kamarádem a ochráncem... Je to ideální hračka pro všechny děti, které milují všechno okolo vesmíru a raket. Raketa je dlouhá úctyhodných 35cm, obsahuje stojan v podobě startovací rampy, dále obsahuje LED foto-projektor s 24 snímky s vesmírnou tématikou a raketa má ještě funkci elektronického hlídače pokojíčku.

1. Raketa jako projektor - Raketa dokáže v noci promítat na zeď pokoje až 24 obrázků s vesmírnou tématikou. Promítaný obrázek může být až 1 metr široký (podle vzdálenosti od zdi). Celkem 24 snímků je na 3 discích, které jsou ukryté v trupuraketa, takže je máte stále při sobě.

2. Raketa jako hlídač pokoje - díky senzoru pohybu dokáže raketa ohlídat tvůj pokojíček a jedním ze svých typických zvuků upozorní na nezvanou návštěvu. Nastraž raketu ke dveřím svého pokoje a sleduj jak se lekne každý, kdo do pokoje vstoupí bez tvého povolení. Součástí hračky je i varovná samolepka na dveře tvého pokoje!

3. Raketa jako hračka na den - s raketou si můžeš i hrát a při simulaciletu rakety tě doprovází zvuky raketových motorů. Raketa je konstruována tak, aby sie dobře držela a hra byla pro děti zábavou.

4. Raketa jako dekorace pokoje - přes 35cm vysoký a detailně propracovaný model rakety z doby dobývání vesmíru bude dominantou a úžasnou dekorací tvého pokojíčku! 

Velmi působivý doplněk pokojíčku každého kluka nebo holky, kteří milují vesmír a vše kolem něj!

Součástí je český návod se zajímavými informacemi k jednotlivým snímkům.

Doporučený věk: 6+
Baterie: 3x AA (nejsou součástí)

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Brainstorm Toys
EAN:
5060122731003

Nalezeny žádné příspěvky

Napsat recenzi