[Použité zboží] Mattel View-Master VR virtuální brýle + 2 zážitkové balíčky

6-8 let, Značka:
699 
Doporučená cena: 1.399 
Stručný popis:
Pozor - jedná se o použité zboží v kompletním a perfektním stavu. Sada obsahuje brýle a 2 zážitkové balíčky (Podmořský svět a Zajímavá místa, detaily k zážitkovým balíčkům, viz odkazy níže). Zvýhodněná cena je za komplet, nelze prodat jednotlivě. S virtuálními brýlemi View-Master...
Cena v IQ bodech: 699
262001_X
Skladem
+

Pozor - jedná se o použité zboží v kompletním a perfektním stavu. Sada obsahuje brýle a 2 zážitkové balíčky (Podmořský svět a Zajímavá místa, detaily k zážitkovým balíčkům, viz odkazy níže). Zvýhodněná cena je za komplet, nelze prodat jednotlivě.

S virtuálními brýlemi View-Master se stanete součástí dobrodružství ve skvělém virtuálním prostředí a budete moci cestovat kolem celého světa a ještě dále. Po více než 75 let byly generacím dětí představovány zázraky pomocí 3D brýlí View-Master. Nové brýle View-Master využívají virtuální realitu (VR) a dosahují tak úplně nového rozměru uvěřitelnosti. Stačí vložit kompatibilní* chytrý telefon do VR brýlí View-Master a můžete si vychutnat zážitky z objevování nových míst díky našim Zážitkovým balíčkům**. Nebo můžete navštívit obchod s aplikacemi a stáhnout si libovolnou VR hru či shlédnout 360° videa na YouTube! Připravte se na nezapomenutelné zážitky s nejnovějšími VR brýlemi View-Master!

Produkt i programové vybavení je kompletně v českém i slovenském jazyce!

Balení obsahuje: VR brýle a demo-kotouček, díky kterému můžete nahlédnout a vyzkoušet si každý z dostupných zážitkových balíčků**

(**) Zážitkový balíček v plné verzi se prodává samostatně...
View-Master Dinosauři
View-Master Vesmír
View-Master Divočina
View-Master Zajímavá místa
View-Master Podmořský svět

Technické požadavky:
(*) Pro využití VR brýlí je nutné mít k dispozici kompatibilní smartphone s velikostí obrazovky 5-6" a systémem Android nebo iOS. Seznam výrobcem doporučených smartphonů najdete na krabici výrobku (viz fotografie v galerii nebo na www.view-master.com), ale VR brýle fungují s většinou smartphonů. Nejlépe to poznáte, když se pokusíte stáhnout aplikace View-Master přes AppStore (iOS) nebo GooglePlay (Android). Pokud po vyhledání názvu "View-Master" v seznamu aplikací nenajdete žádný zážitkový balíček ke stažení, tak Váš telefon tyto aplikace nepodporuje a nedoporučejeme tedy jejich objedání. V případě dotazů nás kontaktujte na info@iqhracky.cz.

Doporučená věk 7+

Ještě jedno video o těchto brýlích (anglicky)

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Mattel
EAN:
887961262001

Nalezeny žádné příspěvky

Napsat recenzi