-11%
Novinka
[poškozený obal] BUKI Kuličková dráha Space ODYSSEY 2

[poškozený obal] BUKI Kuličková dráha Space ODYSSEY 2

6-8 let, Značka:
799 
Doporučená cena: 899 
Stručný popis:
POZOR - tento kus má poškozený obal (natržení/pomačkání). Stavebnice je kompletní a bez poškozená, platí plná záruka!   Kuličková dráha Space ODYSSEY je velmi atraktivní stavebnice, která umožňuje množství různých variant sestavení. K dispozici je velké množství...
Cena v IQ bodech: 799
PM517
Skladem
+

POZOR - tento kus má poškozený obal (natržení/pomačkání). Stavebnice je kompletní a bez poškozená, platí plná záruka!

 

Kuličková dráha Space ODYSSEY je velmi atraktivní stavebnice, která umožňuje množství různých variant sestavení. K dispozici je velké množství součástek, díky kterým můžete sestrojit nosné věže, úchyty, kolejnice a hlavně výtah pro nekonečný koloběh kuliček.

Pokud jste již zaplnili pokojíček Legem, tak toto může být další vhodný krok. Kuličková dráha nabízí možnost stavět, ladit, upravovat, propojovat více stavebnic mezi sebou, pochopit fyzikální vlastnosti dráhy (rychlost, setrvačnost, odstředivá síla atd.) a výsledkem nebude pouze statický výsledek, ale plně funkční a pohyblivý mechanismus, který budou obdivovat rodiče i kamarádi.

Obrázkový návod obsahuje 10 různých variant kuličkodráhy (různé náročnosti). Další můžete vytvořit propojením více stavebnic nebo díky vlastní fantazii.

Obsahuje 270 součástek a 20 kuliček.

Vyžaduje 2x 1,5V AA baterie (nejsou součástí)

Vhodné pro děti od 8 let

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
BUKI
EAN:
0870523005178

Nalezeny žádné příspěvky

Napsat recenzi