-17%
Novinka
Pokémon TCG: V Forces Tin - Galarian Slowbro V

Pokémon TCG: V Forces Tin - Galarian Slowbro V

6-8 let, Značka:
789 
Doporučená cena: 949 
Stručný popis:
Pokémon V Forces Tin 2021 je speciální produkt karetní hry Pokémon v podobě stylové plechové krabičky s motivem Pokémona Galarian Slowbro V. V balení se nachází jedna speciální foilová Promo karta dle výběru, 4 doplňkové Boostery a kód do online hry. Vybrané foilové karty Pokémonů v tomto...
Cena v IQ bodech: 789
PCI80840
Skladem
+

Pokémon V Forces Tin 2021 je speciální produkt karetní hry Pokémon v podobě stylové plechové krabičky s motivem Pokémona Galarian Slowbro V. V balení se nachází jedna speciální foilová Promo karta dle výběru, 4 doplňkové Boostery a kód do online hry. Vybrané foilové karty Pokémonů v tomto produktu byly vybrány z předešlých Pokémon edic 2020.

Přidejte si do sbírky originálního Pokémona z osmé generace - Galarian Slowbra. Ten se poprvé objevuje v karetní hře Pokémon na své foilové V kartě z edice Darkness Ablaze, aby mohli hráči využít jeho sílu naplno! Tento Pokémon je obdařen silnými jedovatými schopnostmi, které se hodí do všech temných balíčků, ale přijde vhod i sběratelům Pokémonů V. V balení nesmí chybět ani čtveřice Boosterů a kód do online hry, který vám zpřístupní Galarian Slowbra V. Samotná plechovka dále poslouží jako skvělá úschova pro nejrůznější drobnosti.

Pokémon Window Tin je plechová ilustrovaná krabička, která hráčům nabízí 4 boostery, speciální online kód a foilovou kartu vybraného Pokémona V. Vše je v ní uloženo a můžete ji použít jako úložiště na vaše karty Pokémon nebo cokoliv budete chtít. Navíc jde o velmi pěkný Pokémoní dárek.

Pokémon Booster je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém je 10 náhodných karet z vybrané edice, kdy jedna z nich je vzácná a pokud máte štěstí, můžete takto objevit i vzácné Pokémon V, GX nebo EX.

Byly vydány hned tři různé plechovky: jedna se Slowbro (tato) a pak další dvě: s Pokémonem Mew a druhá s Pokémonem Lucario. Všechny tři stojí za to.

Obsah balení Pokémon V Forces Tin 2021 - Galarian Slowbro V:

  • 1x foilová promo karta silného temného Pokémona Slowbro V
  • 4x booster Pokémon
  • 1x karta s kódem do Pokémon Online
  • 1x nádherná plechová krabička, ve které je vše uloženo
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650808401