-45%
Novinka
Pokémon TCG: Sword and Shield - Lost Origin - Build & Battle Stadium

Pokémon TCG: Sword and Shield - Lost Origin - Build & Battle Stadium

6-8 let, Značka:
1.649 
Doporučená cena: 2.999 
Stručný popis:
Sada Build and Battle Stadium je velké balení karetní hry Pokémon vhodné pro nadšené hráče nebo jako ceněný dárek. Obsahuje důležité příslušenství k hraní Pokémon TCG turnajů. Součástí jsou speciální karty, herní příslušenství a doplňkové Boostery z dané edice. Obsah obsahuje:...
Cena v IQ bodech: 1649
PCI85072
Skladem
+

Sada Build and Battle Stadium je velké balení karetní hry Pokémon vhodné pro nadšené hráče nebo jako ceněný dárek. Obsahuje důležité příslušenství k hraní Pokémon TCG turnajů. Součástí jsou speciální karty, herní příslušenství a doplňkové Boostery z dané edice.

Obsah obsahuje:

  • 2x Build & Battle boxy (každý box obsahuje 40ti karetní balíček, exkluzivní foilovou kartu a 4 boostery sady Lost Origin)
  • 4x boostery sady Lost Origin
  • 121x Energy kartu
  • 6x kostku na zranění
  • 1x turnajovou kostku na házení mincí
  • 2x akrylátový žeton stavů
  • sběratelskou krabici na karty

Pokémon je sběratelská karetní hra (TCG = Trading Card Game). Hrají ji proti sobě dva hráči a každý z nich začíná s balíčkem 60 karet. Karet je několik typů: pokémoni, energie a trenéři. Pomocí různých vlastností pokemonů a podpůrných funkcí karet energií a trenérů se tvoří karetní souboje. Cílem je vyřadit 6 protihráčových pokémonů a tím vyhrát hru.

Kartičky Pokémon tvoří mimo jiné oblíbenou sběratelskou komoditu a některé málo četné nebo karty ze vzácných edicí mohou být sběratelsky cenné. Kartičky Pokémon vychází v pravidelných edicích a nikdy se neopakují, což z nich dělá originální a hru i sběratelskou aktivitu.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650850721