-17%
Poslední kusy
Pokémon TCG: Shining Fates - Elite Trainer Box

Pokémon TCG: Shining Fates - Elite Trainer Box

6-8 let, Značka:
2.499 
Doporučená cena: 2.999 
Stručný popis:
Pokémon Shining Fates Elite Trainer Box je speciální dárkové balení pro všechny hráče, kteří se chtějí v hraní posunout na další úroveň a začít pravidelně chodit na turnajová hraní. Uvnitř balení naleznete speciální promo kartu s Pokémonem Eevee VMAX, která zatím nikde jinde nevyšla! Obsah...
Cena v IQ bodech: 2499
PCI80817
Skladem
+

Pokémon Shining Fates Elite Trainer Box je speciální dárkové balení pro všechny hráče, kteří se chtějí v hraní posunout na další úroveň a začít pravidelně chodit na turnajová hraní. Uvnitř balení naleznete speciální promo kartu s Pokémonem Eevee VMAX, která zatím nikde jinde nevyšla! Obsah balení dále doplňuje 10 doplňkových Boosterů speciální edice Shining Fates, 65 herních obalů s motivem obrovského Eevee VMAX, 45 karet energií, průvodce edicí Shining Fates, 6 kostek pro značení zranění, házecí kostka, 2 akrylové žetony pro popálení a otravu, 4 pořadníky, anglická pravidla a kód do online hry.

Roztomilá huňatá Eevee VMAX se přidává do karetní hry Pokémon v rámci speciálního Elite Trainer Box balení! Toto balení ocení úplně všichni zapálení hráči, protože zde najdou všechno potřebné příslušenství ke hraní karetní hry Pokémon na turnajové úrovni. Hlavním lákadlem celého produktu je unikátní VMAX karta Eevee, která zatím nikde jinde nevyšla a ocení ji také každý správný sběratel a hráč. Nezapomeňte ani na pořádnou nálož doplňkových Boosterů, ve kterých můžete objevit speciální blyštivé Shiny Pokémony V a VMAX z edice Shining Fates.

Pokémon Elite Trainer Box je velké dárkové balení karetní hry Pokémon, které vychází vždy s novou edicí. Hráči v tomto produktu najdou důležité příslušenství ke hraní Pokémon TCG turnajů jako například kostky, žetony nebo unikátní herní obaly s motivem vybraného Pokémona na přední straně balení. Součástí produktu je také mnoho doplňkových Boosterů, které hráčům pomohou při stavbě turnajového balíčku.

Pokémon sada Shining Fates je speciální edice do karetní hry Pokémon TCG. Jednotlivé doplňkové Booster balíčky lze získat pouze ve vybraných produktech Shining Fates. Edice je zaměřena především na Shiny Pokémony z oblasti Galar, kterých je zde více než 100! Pokud budete mít štěstí, objevíte také nové Pokémony V a VMAX včetně jejich Shiny Vault variant. Více informací o edici Shining Fates najdete pod odkazem.

Pokémon Booster z edice Shining Fates je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém je 10 náhodných karet z vybrané edice, kdy jedna z nich je vzácná a pokud máte štěstí, můžete takto objevit i vzácné Pokémony V a VMAX!

Obsah produktu Pokémon Shining Fates Elite Trainer Box:

1x Foilová Promo karta Pokémona Eevee VMAX
10x doplňkový booster balíček Shining Fates
45x karta energie
65x obaly na karty s ilustrací Pokémona Eevee VMAX
2x akrylový žeton na speciální kondice
6x kostka určená na značení zranění
1x oficiální kostka určená na házení
4x pořadník
1x průvodce edicí Shining Fates
1x sběratelská krabice, ve které je vše uloženo
1x pravidla hry v anglickém jazyce
1x karta s kódem do Pokémon Online 

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650808173