-19%
Novinka
Pokémon TCG: Pokemon Crown Zenith SPECIAL Tin - Galarian Moltres

Pokémon TCG: Pokemon Crown Zenith SPECIAL Tin - Galarian Moltres

6-8 let, Značka:
649 
Doporučená cena: 799 
Stručný popis:
Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s karetní hrou Pokémon TCG. V balení naleznete sběratelské kartičky Pokémon a online kód do hry Pokémon Trading Card Game Online. Obsah balení: 1x Promo karta Galarian Moltres 5x Pokémon booster balíček 1x přístupový kód pro...
Cena v IQ bodech: 649
PCI85194
Skladem
+

Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s karetní hrou Pokémon TCG. V balení naleznete sběratelské kartičky Pokémon a online kód do hry Pokémon Trading Card Game Online.

Obsah balení:

  • 1x Promo karta Galarian Moltres
  • 5x Pokémon booster balíček
  • 1x přístupový kód pro Pokémon TCG online hru
  • Vše ve stylové plechové krabici

Pokémon je sběratelská karetní hra (TCG = Trading Card Game). Hrají ji proti sobě dva hráči a každý z nich začíná s balíčkem 60 karet. Karet je několik typů: pokémoni, energie a trenéři. Pomocí různých vlastností pokemonů a podpůrných funkcí karet energií a trenérů se tvoří karetní souboje. Cílem je vyřadit 6 protihráčových pokémonů a tím vyhrát hru.

Kartičky Pokémon tvoří mimo jiné oblíbenou sběratelskou komoditu a některé málo četné nebo karty ze vzácných edicí mohou být sběratelsky cenné. Kartičky Pokémon vychází v pravidelných edicích a nikdy se neopakují, což z nich dělá originální a hru i sběratelskou aktivitu.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650851940