-13%
Novinka
Pokémon TCG: Celebrations Mini Tins

Pokémon TCG: Celebrations Mini Tins

6-8 let, Značka:
479 
Doporučená cena: 549 
Stručný popis:
Pokémon TCG: Celebrations Mini Tins patří k sérií oblíbených kapesních plechovek, které jsou skvělým Pokémon TCG dárečkem.  V této konkrétní Pokémon TCG: Celebrations Mini Tince naleznete speciální obrázkovou kartu s Pokémony, 2 doplňkové Boostery edice Celebrations, 1 Booster klasické...
Cena v IQ bodech: 479
PCI80937
Skladem
+

Pokémon TCG: Celebrations Mini Tins patří k sérií oblíbených kapesních plechovek, které jsou skvělým Pokémon TCG dárečkem. 

V této konkrétní Pokémon TCG: Celebrations Mini Tince naleznete speciální obrázkovou kartu s Pokémony, 2 doplňkové Boostery edice Celebrations, 1 Booster klasické edice a blyštivou házecí minci.

Pokémon TCG Mini Tin je malá ilustrovaná plechová krabička, která jakožto karetní produkt představuje skvělý způsob, jak uchovávat vaše Pokémon karty nebo drobnosti. Jedná se o malou, přesto stylovou, plechovku, ve které uchováte karty, odznáčky nebo házecí mince. Tinka může zároveň sloužit jako úschova pro vaše herní žetony a kostky, které jsou nezbytným příslušenstvím Pokémoních turnajů.

Sběratelské obrázkové Pokémon karty jsou součástí každé jednotlivé Mini plechovky. Jedná se o malé obrázkové karty oblíbených Pokémonů. Pořiďte si všech 8 variant a seskládejte z těchto karet přímo celý obrázek startovních Pokémonů! Na zadní straně každé obrázkové karty najdete stručný popis jednotlivých Pokémonů v anglickém jazyce.

Pokémon sada Celebrations je speciální edice do karetní hry Pokémon TCG. Jednotlivé doplňkové Booster balíčky lze získat pouze ve vybraných produktech Celebrations. Edice je zaměřena oslavu 25. výročí fenoménu Pokémon, a proto v balíčcích této edice naleznete různé Pokémon karty z celé sběratelské a herní éry, jako například Pokémony Lvl. X, EX, GX nebo dokonce nejstarší holografické kousky z Base setu!

Pokémon Booster z edice Celebrations je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém jsou 4 náhodné karty, ale každá z nich je holografická nebo foilová! Pokud budete mít štěstí, narazíte i na ty nejstarší a nejvzácnější kousky z celé karetní éry, které zde dostaly svůj unikátní sběratelský přetisk!

Obsah produktu:

  • 2x doplňkové booster balíčky Celebrations
  • 1x doplňkový booster balíček
  • Blyštivá házecí mince
  • Speciální obrázková karta s Pokémony na přední straně plechovky
  • Vše je uloženo v malé, prostorné plechovce

Tato série má celkem 8 různých motivů na přední straně plechovky. Konkrétní motiv nelze zvolit, dodáváme motiv dle aktuální dostupnosti.

Cena za jednu plechovku.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650809378

Zákazníci také koupili