-33%
Novinka
Pokémon TCG: Celebrations Elite Trainer Box

Pokémon TCG: Celebrations Elite Trainer Box

6-8 let, Značka:
1.999 
Doporučená cena: 2.999 
Stručný popis:
Pokémon Celebrations Elite Trainer Box je speciální dárkové balení pro všechny hráče, kteří se chtějí v hraní posunout o další úroveň a začít pravidelně chodit na turnajová hraní. Uvnitř balení naleznete speciální promo kartu s Pokémonem Greninja Gold Star, která zatím nikde jinde nevyšla. Obsah...
Cena v IQ bodech: 1999
PCI80943
Skladem
+

Pokémon Celebrations Elite Trainer Box je speciální dárkové balení pro všechny hráče, kteří se chtějí v hraní posunout o další úroveň a začít pravidelně chodit na turnajová hraní. Uvnitř balení naleznete speciální promo kartu s Pokémonem Greninja Gold Star, která zatím nikde jinde nevyšla. Obsah balení dále doplňuje 10 doplňkových Boosterů speciální edice Celebrations, 5 klasických Boosterů, 65 herních obalů s motivem Pikachu tváře, 45 karet energií, průvodce edicí Celebrations, 6 kostek pro značení zranění, házecí kostka, 2 akrylové žetony pro popálení a otravu, 4 pořadníky, anglická pravidla a kód do online hry.

Pokémoni Star se začali poprvé objevovat od roku 2004. První edice byla EX Team Rocket Returns a do dnešní doby se objevují různé předělávky, jako například Prism Star a další. Vždy se v balíčku nesmělo hrát více než jeden Pokémon Star, ale v té době se jednalo pouze o Pokémony první až zhruba třetí generace, tudíž nové tváře se neměli možnost přidat. To se ale nyní změní, kdy se Pokémon Greninja přidává k silným Pokémonům star a do sbírky si ho můžeš přidat i ty pomocí unikátního Elite Trainer Boxu edice Celebrations, ve kterém na tebe čeká rovnou 10 Celebrations balíčků a pět klasických balíčků! Unikátní herní příslušenství nebude chybět!

Pokémon Elite Trainer Box balení je velké dárkové balení karetní hry Pokémon, které vychází vždy s novou edicí. Hráči v tomto produktu najdou důležité příslušenství ke hraní Pokémon TCG turnajů jako například kostky, žetony nebo unikátní herní obaly s motivem vybraného Pokémona na přední straně balení. Součástí produktu je také mnoho doplňkových Boosterů, které hráčům pomohou při stavbě turnajového balíčku.

Pokémon sada Celebrations je speciální edice do karetní hry Pokémon TCG. Jednotlivé doplňkové Booster balíčky lze získat pouze ve vybraných produktech Celebrations. Edice je zaměřena oslavu 25. výročí fenoménu Pokémon, a proto v balíčcích této edice naleznete různé Pokémon karty z celé sběratelské a herní éry, jako například Pokémony Lvl. X, EX, GX nebo dokonce nejstarší holografické kousky z Base setu!

Pokémon Booster z edice Celebrations je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém jsou 4 náhodné karty, ale každá z nich je holografická nebo foilová! Pokud budete mít štěstí, narazíte i na ty nejstarší a nejvzácnější kousky z celé karetní éry, které zde dostaly svůj unikátní sběratelský přetisk!

Obsah produktu:

 • 1x Foilová Promo karta Pokémona Greninja Star
 • 10x doplňkový booster balíček Celebrations
 • 5x klasický Booster balíček
 • 45x karta energie
 • 65x obaly na karty s ilustrací 25. výročí
 • 2x akrylový žeton na speciální kondice
 • 6x kostka určená na značení zranění
 • 1x hrací turnajová kostka
 • 4x pořadník
 • 1x průvodce edicí Celebrations
 • 1x sběratelská krabice, ve které je vše uloženo
 • 1x pravidla hry v anglickém jazyce
 • 1x kartička s kódem do Pokémon Online
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650809439

Zákazníci také koupili