Novinka
Pokémon TCG: Celebrations Collections - Lance's Charizard V

Pokémon TCG: Celebrations Collections - Lance's Charizard V

6-8 let, Značka:
1.199 
Stručný popis:
Pokémon TCG: Celebrations Collections - Lance's Charizard V je speciální balení, ve kterém naleznete foilovou promo kartu Lance's Charizard V, obří Jumbo kartu Lance's Charizard V a doplňkové Booster balíčky. Rozšiřte sbírku karet ze speciální edice Celebrations pohodlným způsobem a pokud budete...
Cena v IQ bodech: 1199
PCI80939
Není skladem

Pokémon TCG: Celebrations Collections - Lance's Charizard V je speciální balení, ve kterém naleznete foilovou promo kartu Lance's Charizard V, obří Jumbo kartu Lance's Charizard V a doplňkové Booster balíčky. Rozšiřte sbírku karet ze speciální edice Celebrations pohodlným způsobem a pokud budete mít štěstí, narazíte při rozbalování také na velmi vzácné Pokémony ze starších edic!

Pokémoni různých trenérů byli známí z různých starších edic. Lance's Charizard se poprvé objevil v japonském setu Pokémon VS, ale nyní se přidává k silným Pokémonům V a do sbírky si ho můžeš přidat i ty! Dostaneš k tomu v balení obří Jumbo kartu Lance's Charizard V a doplňkové Booster balíčky!

Pokémon Premium Collection je speciální dárkové balení karetní hry Pokémon, ve kterém vedle doplňkových Boosterů a vybrané Promo karty, naleznete například Over-Sized Jumbo kartu. Premium Collection Boxy jsou terčem pro všechny vášnivé sběratele, protože obsahují speciální foilové karty, který nikde jinde nenajdete!

Pokémon sada Celebrations je speciální edice do karetní hry Pokémon TCG. Jednotlivé doplňkové Booster balíčky lze získat pouze ve vybraných produktech Celebrations. Edice je zaměřena oslavu 25. výročí fenoménu Pokémon, a proto v balíčcích této edice naleznete různé Pokémon karty z celé sběratelské a herní éry, jako například Pokémony Lvl. X, EX, GX nebo dokonce nejstarší holografické kousky z Base setu!

Pokémon Booster z edice Celebrations je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém jsou 4 náhodné karty, ale každá z nich je holografická nebo foilová! Pokud budete mít štěstí, narazíte i na ty nejstarší a nejvzácnější kousky z celé karetní éry, které zde dostaly svůj unikátní sběratelský přetisk!

Obsah produktu:

  • 1x Foilová promo karta Lance's Charizard V
  • 1 x Foilová Jumbo karta Lance's Charizard V
  • 4x Doplňkový Booster balíček speciální edice Celebrations
  • 2x Doplňkový Booster balíček z klasických edic
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650809392