-10%
Novinka
Pokémon TCG: Celebrations Collections - Dark Sylveon V

Pokémon TCG: Celebrations Collections - Dark Sylveon V

6-8 let, Značka:
899 
Doporučená cena: 999 
Stručný popis:
Pokémon TCG: Celebrations Collections - Dark Sylveon V je speciální balení, ve kterém naleznete foilovou promo kartu Dark Sylveon V, obří Jumbo kartu Dark Sylveon V a doplňkové Booster balíčky. Rozšiřte sbírku karet ze speciální edice Celebrations pohodlným způsobem a pokud budete mít štěstí,...
Cena v IQ bodech: 899
PCI80939
Skladem
+

Pokémon TCG: Celebrations Collections - Dark Sylveon V je speciální balení, ve kterém naleznete foilovou promo kartu Dark Sylveon V, obří Jumbo kartu Dark Sylveon V a doplňkové Booster balíčky. Rozšiřte sbírku karet ze speciální edice Celebrations pohodlným způsobem a pokud budete mít štěstí, narazíte při rozbalování také na velmi vzácné Pokémony ze starších edic!

Dark Pokémoni vycházeli na konci 90. let a běžně se jednalo o Pokémony padoušského týmu Rakeťáků! V té době se jednalo pouze o Pokémony první generace, tudíž nové tváře se ke zlověstnému týmu neměli možnost přidat. To se ale nyní změní, kdy se Pokémon Dark Sylveon přidává k silným Pokémonům V a do sbírky si ho můžeš přidat i ty! Dostaneš k tomu v balení obří Jumbo kartu Dark Sylveon V a doplňkové Booster balíčky!

Pokémon Premium Collection je speciální dárkové balení karetní hry Pokémon, ve kterém vedle doplňkových Boosterů a vybrané Promo karty, naleznete například Over-Sized Jumbo kartu. Premium Collection Boxy jsou terčem pro všechny vášnivé sběratele, protože obsahují speciální foilové karty, který nikde jinde nenajdete!

Pokémon sada Celebrations je speciální edice do karetní hry Pokémon TCG. Jednotlivé doplňkové Booster balíčky lze získat pouze ve vybraných produktech Celebrations. Edice je zaměřena oslavu 25. výročí fenoménu Pokémon, a proto v balíčcích této edice naleznete různé Pokémon karty z celé sběratelské a herní éry, jako například Pokémony Lvl. X, EX, GX nebo dokonce nejstarší holografické kousky z Base setu!

Pokémon Booster z edice Celebrations je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém jsou 4 náhodné karty, ale každá z nich je holografická nebo foilová! Pokud budete mít štěstí, narazíte i na ty nejstarší a nejvzácnější kousky z celé karetní éry, které zde dostaly svůj unikátní sběratelský přetisk!

Obsah produktu:

  • 1x Foilová promo karta Dark Sylveon V
  • 1x Foilová Jumbo karta Dark Sylveon V
  • 4x Doplňkový Booster balíček speciální edice Celebrations
  • 2x Doplňkový Booster balíček z klasických edic
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650809392