-19%
Novinka
Pokémon TCG: Celebrations Collection Dragapult Prime

Pokémon TCG: Celebrations Collection Dragapult Prime

6-8 let, Značka:
649 
Doporučená cena: 799 
Stručný popis:
Pokémon TCG: Celebrations Collection Dragapult Prime je prémiové balení, ve kterém naleznete foilovou promo kartu Dragapult PRIME, obří Jumbo kartu Dragapulta PRIME, házecí minci, album na karty A5 a doplňkové Booster balíčky. Rozšiřte sbírku karet ze speciální edice Celebrations pohodlným...
Cena v IQ bodech: 649
PCI80938
Skladem
+

Pokémon TCG: Celebrations Collection Dragapult Prime je prémiové balení, ve kterém naleznete foilovou promo kartu Dragapult PRIME, obří Jumbo kartu Dragapulta PRIME, házecí minci, album na karty A5 a doplňkové Booster balíčky. Rozšiřte sbírku karet ze speciální edice Celebrations pohodlným způsobem a pokud budete mít štěstí, narazíte při rozbalování také na velmi vzácné Pokémony ze starších edic!

Pokémoni PRIME byli známí z karetní éry HeartGold a SoulSilver. Nyní se k nim přidává Pokémonový dračí duch Dragapult, kterému v této kolekci vychází úplně poprvé speciální foilová PRIME karta! Přidej si do sbírky Dragapulta i ty a dostaneš v balení k tomu speciální album na karty A5 a doplňkové Booster balíčky! Jumbo karta a házecí mince nesmí chybět!

Pokémon Premium Collection je speciální dárkové balení karetní hry Pokémon, ve kterém vedle doplňkových Boosterů a vybrané Promo karty, naleznete například také házecí minci nebo odznáček. Premium Collection Boxy jsou terčem pro všechny vášnivé sběratele, protože obsahují speciální foilové karty, který nikde jinde nenajdete!

Pokémon sada Celebrations je speciální edice do karetní hry Pokémon TCG. Jednotlivé doplňkové Booster balíčky lze získat pouze ve vybraných produktech Celebrations. Edice je zaměřena oslavu 25. výročí fenoménu Pokémon, a proto v balíčcích této edice naleznete různé Pokémon karty z celé sběratelské a herní éry, jako například Pokémony Lvl. X, EX, GX nebo dokonce nejstarší holografické kousky z Base setu!

Pokémon Booster z edice Celebrations je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém jsou 4 náhodné karty, ale každá z nich je holografická nebo foilová! Pokud budete mít štěstí, narazíte i na ty nejstarší a nejvzácnější kousky z celé karetní éry, které zde dostaly svůj unikátní sběratelský přetisk!

Obsah produktu:

  • 1x Foilová promo karta Dragapult PRIME
  • 1x Foilová Jumbo karta Dragapult PRIME
  • 1x A5 album na karty
  • 1x Výroční házecí mince
  • 2x Doplňkový Booster balíček speciální edice Celebrations
  • 1x Doplňkový Booster balíček z klasických edic
  • 1x kartička s kódem do Pokémon Online
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Pokémon
EAN:
820650809385